Jump to content

Tunning E60


CooLmaN

Recommended Posts

Salut tuturor

 

As vrea sa-mi tunez putinel masinuta ca are doa dotari de limuzina, mai putin look agresiv. Am un e60 2006

In mare, ce-as vrea: O bara spate a noului model M, eventual si cu evacuare pentru 4 tevi ( Desi am un 525 :lol: )

Poate niste praguri...Jante ( am pe 17 originale, model frumos, dar park mai bine ar da pe 19 si-un model pe negru )

Bara fata desi nu e prea frumoasa nu vreau sa o schimb cu alta mai joasa ca mi-ar atinge la garaj... si-asa e foarte joasa.

Acum, de ce am deschis acest topic, sa-mi recomande cineva vreun tunner ( de preferabil profesionist ) nu din spatele blocului si ceva preturi in mare

 

Multumesc anticipat!!! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ar arata chici jumatate M :) un exterior M din fabrica se monteaza complect nu jumatate :lol:

 

Gusturile nu se discuta ....dar voi chiar exagerati....sunt multe BMW-uri doar cu spoiler fata de m si arata chiar belea..... dar ma rog.... voi sunte-ti cunoscatorii :) ...daca nu este COMPLET...este chici

Link to comment
Share on other sites

Si totusi nu mi-a recomandat nimeni niciun tunner priceput pentru ceva modificari la ea... Nu ma intereseaza pachetul M, si altceva care sa dea bine. Daca a facut cineva, eventual ceva poze...

 

10x!

 

n-ai fost atent. toata lumea ti-a recomandat cel mai bun tunner pt e60 si anume pachetul M complet creat de BMW. Il pui pe asta, mai pui un eleron de portbagaj si eventual unul la luneta si ai un e60 superb pe care o sa il apreceze toata lumea.

Link to comment
Share on other sites

aceeasi dilema si eu..

e60,525 lci,negru.am pus jnte bbs pe 18 (merci brandex),am pus eleron m portbagaj,luneta si am scos si 2 evacuari (tevi duble),folie discreta,carbon pe stalpii exteriori,mici...touch-uri.

dilema este cat de jos este pachetul m ,convine pachetul sau lip-uri.

am cerut un sfat pe post pt lip dar tot in ceata am ramas....

Link to comment
Share on other sites

M-am tot uitat azi pe la AC S, Hamman, ce kituri au ei si barile fata sunt ridicate, deci ar fi ok, mai putin pragurile care imi vor face sigur probleme la garaj, poate as renunta de tot la ele ( ??? )

Bara spate din ce m-am documentat daca nu o fac, cu evacuare de 4, mi se cam pare degeaba ...

Jantele iar imi fac o dilema, 19 ar fi perfecte, desi toata lumea imi recomanda sa raman la 17, dar nu au niciun farmec. Jante originale de 19" cu slimuri, la gropile din ro, risc sa am probleme la masina sau la jante ?

 

 

Cateva poze pentru o idee

 

Si..

post-18777-1267379013_thumb.jpg

post-18777-1267379022_thumb.jpg

post-18777-1267379029_thumb.jpg

post-18777-1267379036_thumb.jpg

post-18777-1267379043_thumb.jpg

post-18777-1267379051_thumb.jpg

post-18777-1267379121_thumb.jpg

post-18777-1267379126_thumb.jpg

post-18777-1267379133_thumb.jpg

post-18777-1267379137_thumb.jpg

post-18777-1267379141_thumb.jpg

post-18777-1267379145_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.