Jump to content

vand modul(unitate) hands-free bluetooth


Recommended Posts

Eu am 330 CI e46 2005 model USA si nu stiu daca se potriveste. Poti sa mi dai codul de pe ea?

Mai trebuie altceva ca sa folosesc tel prin bluetooth?

ar trebui sa se potriveasca.codul o sa ti-l dau mai pe seara.ti-ar mai trebui microfon, antena bluetooth,buton conectare bluetooth, si cam atat.in orice caz, astea sunt maruntisuri ieftine.e posibil sa fac rost chiar eu de microfonul original al sistemului.

Link to comment
Share on other sites

ok. Am microfon si buton conectare fiindca am sistemul american de conexiune la telefon. Cica e ceva cu unde radio. Mi a explicat unu de la Bavaria dar n am inteles nimic. Cred ca n am antena bluetooth. Oricum astept codul sa verific daca se potriveste.

 

Merci

vaaii..ai mare dreptate..ce norocos esti! eu sunt 90% sigur ca ai si antena bluetooth e sub consola centrala sub scrumiera din spate.doar desfaci suruburile de sub scrumiera si ridici un pic consola si ar trebui sa se vada antena.plus ca e super meserias ca tu ai deja toate firele trase prin toata masina, cu mufe cu tot ce trebuie.ai in portbagaj in partea stanga ca doi "nasturi" de plastic in tapiseria portbagajului pe care scrie pregatire cd changer audio bla bla..si pe celalalt pregatire radio/bluetooth/handsfree..am si documentatia completa cu tot ce trebuie sa faci..tot pe seara o "dezgrop" daca esti interesat.

vorbim..:)

Link to comment
Share on other sites

am uitat sa mentionez ca unitatea se vinde cu tot cu suportul de prindere de caroserie.. si la pret se mai adauga simbolic 10 euro.are cod pe piesa (suportul negru) si la reprezentanta stiu ca costa de la 50 euro in sus..

e din 2004 aparatul..de pe un e46 facelift..

Edited by essergio
Link to comment
Share on other sites

pot sa-ti ofer 450 ron cu transport inclus, piesa de prindere nu ma intereseaza

 

multumesc

mai bine ia-o tu de pe ebay cu minim 200 euro + transport, sau de la reprezentanta nu mai zic..

o dau la 500 lei fara transport, doar daca o iei saptamana asta.daca nu, nu negociez nimic.150 euro cum am zis.

la revedere.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.