Jump to content

Un OZN pe strazile Pitestiului...


bogdyy

Recommended Posts

Guest brandex
Eu zic sa intrati pe www.e30.de si sa vedeti ursi tunati de bun gust, ce insamna tuning in adevaratul send al cuvantului si nu tiganeala romaneasca, si vedeti ca este un 350i cu un pachet M-Techink II care defineste cuvantul tuning.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest brandex
cica ursuletul asta detine un record mondial, nu mai stiu care dar.... cei care l-au studiat sunt sigur ca stiu despre ce este vorba

112258[/snapback]

 

 

Cel mai urat urs posibil

Link to comment
Share on other sites

HAi brandex nu poti fii serios la faza asta, chiar nu poti sa vezi frumusetzea in masina asta, chiar asha urata ti se pare???? Este printre cele mai tunarite masini dpdv al exteriorului, eu te inteleg ca shi u ai tuning frumos dar nhu poti spune de BMW ala este urat, fii serios
Link to comment
Share on other sites

Ma ce9 care spun ca este urat inseamna ca sunt invidiosi cum am spus si mai devreme acesta facut in romania cum vatzi dat voi cu parerea este facut in germania asa ca nu mai mancatzi ..... aiurea.Eu cunosc foarte biune masina si nu putetzi sami spunetzi ca este facut tuningul in romania.
Link to comment
Share on other sites

Guest brandex
HAi brandex nu poti fii serios la faza asta, chiar nu poti sa vezi frumusetzea in masina asta, chiar asha urata ti se pare???? Este printre cele mai tunarite masini dpdv al exteriorului, eu te inteleg ca shi u ai tuning frumos dar nhu poti spune de BMW ala este urat, fii serios

112585[/snapback]

 

 

 

Sunt foarte serios, O fi ea tunarita, dar mi se pare de ... Un tuning de foarte prost gust, nu e nimic care sa te atraga la ea. Pe mine unu.

Link to comment
Share on other sites

Guest brandex
Ma ce9 care spun ca este urat inseamna ca sunt invidiosi cum am spus si mai devreme acesta facut in romania cum vatzi dat voi cu parerea este facut in germania asa ca nu mai mancatzi ..... aiurea.Eu cunosc foarte biune masina si nu putetzi sami spunetzi ca este facut tuningul in romania.

112678[/snapback]

 

 

Sa fiu invidios? Pe ce? Pe uratenia aia. Pai nu as da nici janta de la ursu meu pe toata masina aia, mi-ar fi rusine sa merg cu ea pe strada

Link to comment
Share on other sites

Guest brandex
Frate tare imi dai impresia ca mori de invidie daca si UCF-ul mai este urat inseamna cxa a ta este cu spume.No Ofance

112750[/snapback]

 

Daca te-ai uita putin la semnatura mea ai vedea ca nu am pe ce sa fiu invidios.

Uite ce inseamna pt mine un tuning la o masina, mai ales la motor, daca te pricepi asa bine, uite unde am dus un urs de 170 CP dintr-un motor de 2500cm.

 

http://www.4tuning.ro/bazar/anunturi_auto/...nk2_xx3587.html

 

 

http://www.4tuning.ro/bazar/anunturi_auto/...CP_xx24177.html

 

O sa pun si in curand poze cu 320d, dar cand va fi gata.

 

Asa ca eu zic ca nu are rost sa ne umflam in pene in materie de tuning si bmw-uri

Edited by brandex
Link to comment
Share on other sites

http://www.4tuning.ro/bazar/anunturi_auto/...nk2_xx3587.html

http://www.4tuning.ro/bazar/anunturi_auto/...CP_xx24177.html

 

O sa pun si in curand poze cu 320d, dar cand va fi gata.

 

Asa ca eu zic ca nu are rost sa ne umflam in pene in materie de tuning si bmw-uri

112753[/snapback]

 

Ne zici si noua unde ti-ai facut poze cu E39 si cu palmieri in jur? :blink: Sau le-ai luat de pe net? 528-ul l-ai luat de la Timisoara, de la Hemus Auto, era asa cand l-ai luat, poate doar jantele si angels-eyes le-ai pus tu ca nu tin minte sa fi avut.

Link to comment
Share on other sites

Guest brandex
Ne zici si noua unde ti-ai facut poze cu E39 si cu palmieri in jur? :blink:  Sau le-ai luat de pe net? 528-ul l-ai luat de la Timisoara, de la Hemus Auto, era asa cand l-ai luat, poate doar jantele si angels-eyes le-ai pus tu ca nu tin minte sa fi avut.

112775[/snapback]

 

 

Pozele sunt facute in Germania. Cand l-am luat eu avea kit de le Rieger si alte jante. Masina a suferit multe modificari la exterior de cand am luat-o.

Link to comment
Share on other sites

Guest brandex
da mai, ala postat de tine

ps: inca nu imi aduc aminte sa avem vreo masina prin tara sa detina vreun record mondial... :blink:

112778[/snapback]

 

Dar a zis cineva ca detine un record mondial? Cred ca nu ai vazut bine.

Link to comment
Share on other sites

Brandex nimeni nu cred ca poate contesta masinile pe care le-ai avut shi pe care le-ai "tunarit", ideea este ca mie unu imi place masina cum este facuta shi crede-ma ca arata super bine shi intoarce orice privire pe strada, dpdv al persoanei care spune ca am mancat ...... pe aici cu posturile mele ii spun sa stea linishtit pt k shtiu masina de multi ani, poate nicinu avea el permisu' de cand shtiam eu ac. masina, asha ca in afirmatii toti suntem bazati shi toti putem sa spunem shi sa indrugam f multe, dar tinand cont ca au cunosc primul propietar al masinii, cae a si modificat-o LA NOI IN TARA nu prea cred ca mananc ..... shi nici nu am dece, prt k nu am ridicat-o in slavi shi nici nu am contestat-o pt k nu am d c, nu cunosc actualul propietar shi nici nu este a mea, plus k am "boala" p baietzii din Piteshti (in general), din cauza unei mici tepe, asha ca baietzi stati in banca voastra ca nu am intrat p forum sa mananc aiurea c nu este de mancat, pluc k nu este portia mea shi nici vreau sa am lume care sa poarte pica p mine aiurea, pt o masina care nici nu este a lui sau a mea, mai bine ar spune ceva folositor pt k rau poti face oricand shi oricine, sfaturi shi ajutor mai putin.

Asha k dak cineva contesta tuningul facut in rom ii spun (dupa c ma informez), cate Kg are toata fibra de sticla, cu c sa facut etansarea p masina shi cat a costat, asha informativ

Link to comment
Share on other sites

Fratele meu masina aia nu este facuta in Romania UCFul este facut in germania din cate stiu eu bai mario eu nu sunt fan al acelei masin i mai mult bogdyy tovarasul meu da eu itzi spun ca nu este masina mai interesanta ca aia
Link to comment
Share on other sites

Fratele meu este posibil sa nu fie ac maisina pp care o shtiu shi sa semen perfect, pt k a avut shi o pritene dea mea un model identic cu ac tip de jante shi Tuningul ear facut in rom, avea matrite pt toata masina, iar tot c era uflat era turnat din fibra, dar cel mai bine o sa intreb zilele viitoare pers care a vut prima oara masina unde este facut tuningul pt ea, dak este in rom jos palaria, dak este in nemtzia toata stima tot respectu.

Shi eu sunt un "fan" pt modelul ista pt k sunt putine la noi in buc (dak mai sunt) pt k ara super tare shi face urshii shi mai agresivi. Cat despre brandex dak lui nu ii place no problem este parerea lui, poate el nu este adeptul unui tuning ata de strident shi ata de mare, acum fiecare om are gustul lui. Sa auzim de bine

Link to comment
Share on other sites

Guest brandex
Fratele meu este posibil sa nu fie ac maisina pp care o shtiu shi sa semen perfect, pt k a avut shi o pritene dea mea un model identic cu ac tip de jante shi Tuningul ear facut in rom, avea matrite pt toata masina, iar tot c era uflat era turnat din fibra, dar cel mai bine o sa intreb zilele viitoare pers care a vut prima oara masina unde este facut tuningul pt ea, dak este in rom jos palaria, dak este in nemtzia toata stima tot respectu.

Shi eu sunt un "fan" pt modelul ista pt k sunt putine la noi in buc (dak mai sunt) pt k ara super tare shi face urshii shi mai agresivi.  Cat despre brandex dak lui nu ii place no problem este parerea lui, poate el nu este adeptul unui tuning ata de strident shi ata de mare, acum fiecare om are gustul lui.  Sa auzim de bine

112804[/snapback]

 

de acord cu tine aici, de aia este forum, fiecare sa-si spuna parerea. mi-e nu imi place acea tiganeala la car voi ii spuneti tuning, eu sunt adeptul tuningului de bun gust si original sa zic asa.

Link to comment
Share on other sites

Guest brandex
Numai bine mario respect dragostea ta fatza de ursi cat despre brandex auzi pe ursu lui scria cumva pe parasolar REMAT ??:blink:

112812[/snapback]

 

 

REMAT scrie pe mata

Link to comment
Share on other sites

Guest brandex
Numai bine mario respect dragostea ta fatza de ursi cat despre brandex auzi pe ursu lui scria cumva pe parasolar REMAT ??:blink:

112812[/snapback]

 

 

tu de ce nu-ti postezi buda ecologica pe forum sa vedem ce jeg ai? cand o sa ajungi sa ai si tu un urs ca al meu o sa mai vorbim. Crezi ca face cat parful de pe o janta de a mea? Crezi ca ma puteai face tu cu fata si eu in marsalier?

Edited by brandex
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.