Jump to content

VAND piese originale BMW E46 putin uzate (grile, jante, cotiera, bandouri, etc)


Recommended Posts

Vand piese/accesorii originale, foarte putin uzate, de pe BMW E46 2004.

Preturile sunt cu cel putin 20% sub orice alte oferte cu produse similare sh. Mai mult decat atat, toate preturile sunt negociabile.

 

1. Bandouri laterale si central fata + central spate / originale bmw - 80 ron (~19.5 eur)

2. Grile capota (NOI) / originale bmw - 100 ron (~24 eur)

3. Consola centrala gri, suport cotiera / originala bmw - 50 ron (~12 eur)

4. Cotiera piele / originala bmw (putin tocita) - 200 ron (~48.5 eur)

5. Ornament mahon baza schimbator / original bmw - 70 ron (~17 eur)

6. jante BMW 16” nelovite, nezgariate / originale bmw - 900 ron (~219.5 eur)

7. Schimbator mahon / cutie automata / original bmw (putin crapat) - 100 ron (~24 eur)

8. Geamuri oglinzi electrice incalzite si heliomate laterale / originale bmw - 30 ron (~7 eur)

9. Set prezoane cu antifurt / originale bmw - 50 ron (~12 eur)

10. Presuri cauciuc gri fata + spate (NOI) - 35 ron (~8.5 eur)

 

Livrare gratuita in Ploiesti, Bucuresti, Brasov sau cu taxe de curierat curier oriunde in tara (10 ron).

 

Daca sunteti interesat de una sau mai multe piese, lasati un ID de ym si va contactez in 10 minute.

 

PS: Foarte curand voi incarca si poze pentru fiecare.

Link to comment
Share on other sites

Iata si pozele: http://picasaweb.google.com/105574505311874269958/BMW#

 

Desi sunt genul de persoana care are exagerat de multa grija de bunurile proprii, tin sa mentionez ca de aceasta data nu am avut timp sa bibilesc obiectele puse la vanzare, inainte sa le fotografiez.

Va garantez insa ca sunt in stare buna, ca sunt originale si ca raportul calitate / pret este foarte avantajos pentru cumparator.

Edited by Intelli
Link to comment
Share on other sites

In urma PM-urilor primite, doresc sa fac urmatoarele precizari:

 

1. Vand doar jantele, fara anvelope.

2. Singurele produse din oferta care nu sunt originale, sunt presurile din cauciuc.

3. Oglinzile nu sunt in stare excelenta, insa isi fac treaba. Eu nu le-am schimbat pana acum pentru ca mergeam des prin Bucuresti si daca le aveam noi ramaneam in prima zi fara ele.

Link to comment
Share on other sites

Raspunsuri:

 

1. legat de cotiera, vand doar piesele 7 si 13 de aici: http://bmwfans.info/parts/catalog/E46/Seda...pport_trim_pan/

2. nu vand volan sau alte piese decat cele mentionate in topicul initial. nu imi dezmemberz masina ci doar cateva piese/accesorii pe care deja le-am comandat din germania cu mici upgrade-uri.

3. ultimul pret pentru grile nu poate fi decat 99 ron. grilele sunt ORIGINALE bmw si nu au mai mult de 6 luni de cand le-am comandat din germania.

 

Astept comenzi ferme pe PM.

Edited by Intelli
Link to comment
Share on other sites

Raspunsuri:

 

1. legat de cotiera, vand doar piesele 7 si 13 de aici: http://bmwfans.info/parts/catalog/E46/Seda...pport_trim_pan/

2. nu vand volan sau alte piese decat cele mentionate in topicul initial. nu imi dezmemberz masina ci doar cateva piese/accesorii pe care deja le-am comandat din germania cu mici upgrade-uri.

3. ultimul pret pentru grile nu poate fi decat 99 ron. grilele sunt ORIGINALE bmw si nu au mai mult de 6 luni de cand le-am comandat din germania.

 

Astept comenzi ferme pe PM.

Pai daca dai si un nr de telefon poate te suna lumea ca aici nu suntem pe Okazii sa-ti ia comision!!!!!! :) :)

Pune numarul ca unii,cum sunt si eu,vor mai multe detalii!!!

Edited by ceaun
Link to comment
Share on other sites

esti din ploiesti cumva? vreau eu bandoul central cu suportul de nr, la ce pret e?

 

Set bandouri fata+spate, 6 buc / originale bmw - 25 ron / buc (oricare in ele) sau 80 ron / set.

Da sunt din Pl.

Edited by Intelli
Link to comment
Share on other sites

Adaug la oferta initiala si urmatoarele:

 

11. discuri frana, punte fata + spate, originale bmw (4 buc), in stare buna - 250 ron.

12. placute frana, punte fata + spate, opriginale bmw (8 buc), in stare f. buna - 150 ron.

 

Ambele preturi sunt MULT sub valoarea pieselor!

Edited by Intelli
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.