Jump to content

curetenia de primavara-e39


Recommended Posts

am vandut masina si am ramas cu 4 cauciucuri de vara marca goodride 235/50/17 foosite cca 200km,un cauciuc pirelli p6000 205/55/16 nefolosit, 2 rulmenti spate- noi cumparati din germania,o aparatoare noroi dreapta fata- partea cea mare- noua, ornamentele de sub faruri- noi si ceva bandouri pe care le cumparasem rezerva ptr ca se fura in draci in constanta. preturile sunt negociabile ptr ca vreau sa le dau ca numai am ce face cu ele. am trecut la 4x4 si am nevoie de bani ptr cauciuce.preturi orientative cauciucuri 4buc-10 mil,1 buc p6000-3,5 mil si cu restul sa ma interesez de preturi...0726309944-gabi
Link to comment
Share on other sites

nu merg puse pozele nu stiu de ce ca sunt micsorate dar nu le pot face upload, dar intra pe cauciucuri direct punct ro si le vezi acolo ptr ca sunt aproape noi la cca 200 km nu au nici un defect.succes Edited by roger
Link to comment
Share on other sites

am vandut masina si am ramas cu 4 cauciucuri de vara marca goodride 235/50/17 foosite cca 200km,un cauciuc pirelli p6000 205/55/16 nefolosit, 2 rulmenti spate- noi cumparati din germania,o aparatoare noroi dreapta fata- partea cea mare- noua, ornamentele de sub faruri- noi si ceva bandouri pe care le cumparasem rezerva ptr ca se fura in draci in constanta. preturile sunt negociabile ptr ca vreau sa le dau ca numai am ce face cu ele. am trecut la 4x4 si am nevoie de bani ptr cauciuce.preturi orientative cauciucuri 4buc-10 mil,1 buc p6000-3,5 mil si cu restul sa ma interesez de preturi...0726309944-gabi

o poza cu bandourile si pret

Link to comment
Share on other sites

Stai linistit, eram convins de asta, nu ma asteptam sa fie vopsite. Sunt prea scumpe ca sa le comanzi gata vopsite din fabrica, si oricum nu stiu daca aveai aceeasi culoare cu al meu :) Lasa-mi te rog un nr. de tel. pe PM ca sa pot sa te contactez. Eu ajung la Constanta cu niste treaba maine dimineata, probabil in jur de 10 si stau cam 1h sau 2.
Link to comment
Share on other sites

ornamentele de la faruri s-au vandut, raman restul pieselor, preturi negociabile-numai am nevoie de ele...

cauciucuri 235/50/17 - 8 mil;

rulmenti spate - 100 euro;

aparatoare noroi dr fata -40 euro;

cauciuc pirelli p6000/ 16 - 2,5 mil.

Edited by roger
Link to comment
Share on other sites

1.cauciucuri 235/50/17 - 7 mil- 4 bucati folosite cca 200 km;

2.rulmenti spate - NOI - 3,5 mil neg;

3.aparatoare noroi dr fata-NOUA - 700 mii neg;

4.cauciuc pirelli p6000-205/55/16 - NOU - 2,5 mil.

Link to comment
Share on other sites

1.cauciucuri 235/50/17 - 7 mil- 4 bucati folosite cca 200 km;

2.rulmenti spate - NOI - 3,5 mil neg;

3.aparatoare noroi dr fata-NOUA - 700 mii neg;

4.cauciuc pirelli p6000-205/55/16 - NOU - 2,5 mil.

up

Link to comment
Share on other sites

originali ptr spate. 02 Angular-contact ball bearing unit 45X80X37 /2 / 33411095652 $94.13 /only in conjunction with..

realoem.com

si aparattoare aripa :02 Cover, wheell housing, front right 1 51718159424 $54.08

Edited by roger
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.