Jump to content

vand camera marsarier


Recommended Posts

Am cumparat de pe ebay o camera video pentru marsarier, care din pacate nu merge montata pe E46 in locul lampii destinata iluminarii numarului de inmatriculare deoarece suportul in care sunt montate lampile are sectiune triunghiulara si acest model de camera nu intra....anuntul pe ebay era ca aceasta camera video se potriveste pentru seria 3 si 5 nefiind mentionat si pentru ce modele in mod explicit...posibil sa mearga la E90 si E60 ..eventual se poate proba inainte de achizitie....pretul este de 120 ron exact cat a costat pe ebay ...nu vreau decat sa-mi recuperez banii....pot arata factura pentru conformitate si pentru cine doreste sa verifice poate vizita site-ul cu pricina ....chinezilor banditi le-am dat feedback negativ pentru ca nu verifica si nu mentioneaza exact pentru ce model de seria 3 merge....chiar daca n-o sa vand camera...sper ca cei care doresc sa-si cumpere diferite lucruri, sa verifice in prealabil deoarece am constatat ca pe acolo de dau numai specificatii generale...poze aici :http://img8.imageshack.us/img8/912/caracteristicicamera.jpg Edited by karatemaster
Link to comment
Share on other sites

La e39 nu merge. Merge la e60, e90 probabil si la e65. Ca sa poti sa vezi imaginea mai trebuie un modul , ACM vreo 400-500 euro + inca vreo 4-500 instalarea.

Daca masina nu a avut camera spate, atunci nu ai unde s-o conectezi. e60, e90 au modulul ala de mai sus in care se poate conecta camera fata, camera spate, dvd, USB etc. Se poate face retrofit pentru modul ACM, dar e enorm de mult de munca, fire trase, modificari prin bord etc.

Link to comment
Share on other sites

eu am luat-o pentru dynavin-ul care il am pe masina..a nu se intelege ca este ceva pentru variante oem de E90 si E60....pentru cei care au dvd cu meniu ce permite si camera marsarier..e vb ca nu se dau gauri in bara sau alte prinderi ci merge in locul lampitei de numar..avand si bec special ca sa lumineze in continuare in zona respectiva...http://img710.imageshack.us/img710/1450/cameramarsarierbmw.jpg
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.