Jump to content

My Bmw e39


TM04RXA

Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Faina masina ti-ai tras Lau, imi place culoarea mult :) :()

Ti-am zis eu de jante :D

 

 

da ms ms roco,jantele sti cum sunt fiecare cu gusturile lui :) ai zis ceva de ele parca ... :twoup:

 

E folie, poate confund eu masina, dar e folie pe toate geamurile si e o tenta spre albastru destul de transparenta....

Cum am zis, poate confund masina, dar tot pe un 5 M pachet exact culoarea asta am vazut.

 

 

maisna nu are folie,ionizate de fabirca dar va avea folii spatamana viitoare,intre timp a venit si suspensia,2 poze la interior nu prea reusite ca nu am avut timp,la sfarsitu saptamanii ce urmeaza va avea loc o sedinta foto

 

intre timp am schimbat la maisna:uleiu,bujiile,filtru de benzina,filtru de ulei,servo,antigelu,bimetalu si termostatu,dupa ce trec sarbatorile ma voi ocupa de suspensie :)

post-10147-1270243890_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ce bine arata asa low.Nice :)

 

te referi la pisica de peste drum... da ms! :twoup:

 

 

Evident ca la pisica ma refeream :) .Amandoua arata exact cum trebuie sa arate un BMW adevarat.

Spor la treaba si drumuri fara gropi sa aveti ca-i pacat de jante :( .

Link to comment
Share on other sites

multumesc pentru urari...o sa-i fac si poze la interior mai calumea da cu lucru asta nu stiu cand apuc :twoup:

 

stefan daca ai poze baga ca sunt curios :)

 

iulisv suspensia este de la un prieten,noua cu garantie,nu stiu exact ce firma este daca vrei ma itneresez si iti zic,este foarte ok tio recomand daca esti itneresat,masina acum nu e coborata la maxim.

 

per total incep sa ma pregatesc de evacuare si elemente de articulatie pentru ca odata cu suspensia si jantele mari mai mult ca sigur ca o sa inceapa sa bata ceva,momentan nu da niciun semn dar ma astept la orice...

Link to comment
Share on other sites

multumesc pentru urari...o sa-i fac si poze la interior mai calumea da cu lucru asta nu stiu cand apuc :twoup:

 

stefan daca ai poze baga ca sunt curios :)

 

iulisv suspensia este de la un prieten,noua cu garantie,nu stiu exact ce firma este daca vrei ma itneresez si iti zic,este foarte ok tio recomand daca esti itneresat,masina acum nu e coborata la maxim.

 

per total incep sa ma pregatesc de evacuare si elemente de articulatie pentru ca odata cu suspensia si jantele mari mai mult ca sigur ca o sa inceapa sa bata ceva,momentan nu da niciun semn dar ma astept la orice...

Daca nu ti-e greu, chiar te rog sa-mi spui ce fel e suspensia. Ai o masina super frumoasa, sa o canduci sanatos!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.