Jump to content

Cumpar ANTIFURT roata


Recommended Posts

habar nu am de cod.... e pentru un prieten.

dar exista diferente? din cate stiu sunt 2 tipuri, unul cum e in poza si inca unul cu cap de forma hexagonala... gresesc?

 

 

sunt peste 25 de coduri de antifurt

la modelul din poza

Edited by claudiuBWR
Link to comment
Share on other sites

habar nu am de cod.... e pentru un prieten.

dar exista diferente? din cate stiu sunt 2 tipuri, unul cum e in poza si inca unul cu cap de forma hexagonala... gresesc?

Du-te cu masina la reprezentanta si iti cauta aia antifurtul!

Daca esti pe pana, fa un mulaj cu plastilina sau mastic si du-te la dealer..

Link to comment
Share on other sites

canci/ciuciu/nexam/nicht dealer in Arad....

 

codul ala al antifurtului (12,13,14,15...) e trecut pe undeva? ... adica il pot afla de undeva... o fi scris pe vreun cap de prezon, ceva?

Edited by Rhaziel
Link to comment
Share on other sites

canci/ciuciu/nexam/nicht dealer in Arad....

 

codul ala al antifurtului (12,13,14,15...) e trecut pe undeva? ... adica il pot afla de undeva... o fi scris pe vreun cap de prezon, ceva?

 

 

e trecut codul pe cheie

daca nu o mai ai

te duci la un dealer BMW ( ar trebui sa aibe toate antifurturile ) si vezi care cod este

poti sa-l cmanzi la ei sau eici pe forum

Link to comment
Share on other sites

ok, mersi claudiu, deci topicul poate fi inchis, eu momentan nestiind codul, n-am cum sa cumpar nici sh...

si daca nici in alta parte nu e scris decat pe cheitza... doar reprezentanta mai poate rezolva ceva...

Edited by Rhaziel
Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

Rhaziel, daca aveam eu, ti-l faceam cadou, cand ii vad pe unii cum sar ca ogarii infometati cu burtile lipite de spinare, ma refer la "wip" asta de mai sus... 20 de roni, da-o dreq, nici 2 pachete de tigari, ce afacere...

 

Atat costa la reprezentanta nou probabil.

 

A si wip, de unde stii ca se potriveste ? ai auzit mai sus ca sunt cel putin 25 de modele diferite ? Bisnita dracu.

Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

...

 

Atat costa la reprezentanta nou probabil.

 

A si wip, de unde stii ca se potriveste ? ai auzit mai sus ca sunt cel putin 25 de modele diferite ? Bisnita dracu.

 

Peste 40 chiar

 

Te duci cu masina la reprezentanta si ti-l gaseste, 20 sau 21 ron am dat si eu pe el, doar ca eu nu puteam merge cu masina mea si am facut mulaj cu mastic(ca hotii) si l-am comparat cu cateva modele pana am gasit exact ce cautam.

 

Bafta

Link to comment
Share on other sites

Rhaziel, daca aveam eu, ti-l faceam cadou, cand ii vad pe unii cum sar ca ogarii infometati cu burtile lipite de spinare, ma refer la "wip" asta de mai sus... 20 de roni, da-o dreq, nici 2 pachete de tigari, ce afacere...

 

Atat costa la reprezentanta nou probabil.

 

A si wip, de unde stii ca se potriveste ? ai auzit mai sus ca sunt cel putin 25 de modele diferite ? Bisnita dracu.

 

pai daca si la 20 de ron e mult mergeti la biserica ca acolo se fac pomeni

 

omu a bagat anunt ca vrea sa cumpere nu ca vrea sa primeasca ceva de pomana cum ai vrea tu poleposition asa ca sa iti vezi de treaba ta "pomanagiule"

 

asta poate mai esti si chior si nu vezi bine titlul "Cumpar ANTIFURT roata"

Edited by wip
Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
Rhaziel, daca aveam eu, ti-l faceam cadou, cand ii vad pe unii cum sar ca ogarii infometati cu burtile lipite de spinare, ma refer la "wip" asta de mai sus... 20 de roni, da-o dreq, nici 2 pachete de tigari, ce afacere...

 

Atat costa la reprezentanta nou probabil.

 

A si wip, de unde stii ca se potriveste ? ai auzit mai sus ca sunt cel putin 25 de modele diferite ? Bisnita dracu.

 

pai daca si la 20 de ron e mult mergeti la biserica ca acolo se fac pomeni

 

omu a bagat anunt ca vrea sa cumpere nu ca vrea sa primeasca ceva de pomana cum ai vrea tu poleposition asa ca sa iti vezi de treaba ta "pomanagiule"

 

asta poate mai esti si chior si nu vezi bine titlul "Cumpar ANTIFURT roata"

 

pleaca ba de aici cu bisnita ta... poate tu suferi de degenerescenta maculara si nu ai vazut ce am scris de fapt. Pomanagiu esti tu, care arzi in flacari sa vinzi un rahat de antifurt ce costa la fel la reprezentanta si mai bati si campii ca nu stii daca se potriveste pe masina lui Rhaziel, cu alte cuvinte mai esti si tepar.

 

Foamea-n gat.

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
Rhaziel, daca aveam eu, ti-l faceam cadou, cand ii vad pe unii cum sar ca ogarii infometati cu burtile lipite de spinare, ma refer la "wip" asta de mai sus... 20 de roni, da-o dreq, nici 2 pachete de tigari, ce afacere...

 

Atat costa la reprezentanta nou probabil.

 

A si wip, de unde stii ca se potriveste ? ai auzit mai sus ca sunt cel putin 25 de modele diferite ? Bisnita dracu.

 

pai daca si la 20 de ron e mult mergeti la biserica ca acolo se fac pomeni

 

omu a bagat anunt ca vrea sa cumpere nu ca vrea sa primeasca ceva de pomana cum ai vrea tu poleposition asa ca sa iti vezi de treaba ta "pomanagiule"

 

asta poate mai esti si chior si nu vezi bine titlul "Cumpar ANTIFURT roata"

 

pleaca ba de aici cu bisnita ta... poate tu suferi de degenerescenta maculara si nu ai vazut ce am scris de fapt. Pomanagiu esti tu, care arzi in flacari sa vinzi un rahat de antifurt ce costa la fel la reprezentanta si mai bati si campii ca nu stii daca se potriveste pe masina lui Rhaziel, cu alte cuvinte mai esti si tepar.

 

Foamea-n gat.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.