Jump to content

Vand bmw 320D E90


Proffess

Recommended Posts

Vand bmw 320D E90, an fabricatie 10.2005, 152500Km reali, cumparata de la bavaria Germania in 2008, carte service cu schimburile facute la zi, unic proprietar.

Ca dotari masina are: xenon,volan sport multifunctional,navigatie business,mp3-player,bluetooth,geamuri+oglinzi electrice,scaune incalzite,senzori ploaie,senzori RunFlat. Stare impecabila, niciodata lovita, vopsea originala. Pret fix 13500 euro sau variante auto mai ieftine.Astep oferte.

Link to comment
Share on other sites

Am vandut e90 mai dotat si cu mai putini km decat a ta la un pret putin mai mic....

 

E cheala masina...

 

Te bagi si tu in seama fara rost, ia auzi cheala, cheala era poate daca nu aveam xenon si navi ma rog si inca altele

Link to comment
Share on other sites

Comparativ cu fost are in - :

 

PDC, navi prof, carlig remorcare, scaune sport,schi sac, jante 17 vara si 16 iarna.

 

Pilot automat, dispozitiv anti-rozatoare. :)

 

Buey, @trafic, tu mai bine ai grija ce masina iti iei, ca peste doi ani, s-ar putea sa ajunga la mine... :)

Edited by MihaiC
Link to comment
Share on other sites

Comparativ cu fost are in - :

 

PDC, navi prof, carlig remorcare, scaune sport,schi sac, jante 17 vara si 16 iarna.

 

Puteai sa zici si tu la inceput ca e mai dotata ca fosta, nu sa afirmi ca e cheala, oricum a fost 18000 de euro la achizitie in decembrie 2008 +taxa de inmatriculare,eu zic ca e pretul bun avand in vedere ca masina este super ok din toate pct.de vedere.

Link to comment
Share on other sites

lasati fratilor omu' sa-si vanda masina, pe bune...

 

nu e pretul fix, e negociabil; cu cat o s-o vanda in final, e alta poveste;

 

trafic2k, mai bine compara cu pretul pe care l-ai pus la vanzare, nu cu pretul pe care l-ai scos pe ea

 

mie mi se pare bun pretul, bafta la vanzare! E90 rulz

 

L.E. acum vad ca pretul e fix; ma rog, se poate transforma in negociabil :)

Edited by gimvarman
Link to comment
Share on other sites

Nu ti se pare, ai dreptate, este aburit putin dar nu-mi dau seama din ce cauza, nu a suferit nici un incident rutier nici macar nu am atins farul sau julit, trebuie sa ma duc la un service sau sa ma lamureasca cineva sa vad si cum remediez problema(ma rog daca asta ar fi o problema).
Link to comment
Share on other sites

E cheala masina...

Ce misto ! Vad ca bmw a introdus standard pe 320: scaune incalzite, navigatie business, volan sport si multifunctional, xenon si climatronic.

Azi maine aud ca si pachetul M si scaunele sport intra la categoria cheala :) .

Link to comment
Share on other sites

E cheala masina...

Ce misto ! Vad ca bmw a introdus standard pe 320: scaune incalzite, navigatie business, volan sport si multifunctional, xenon si climatronic.

Azi maine aud ca si pachetul M si scaunele sport intra la categoria cheala :) .

+1 :)

Link to comment
Share on other sites

Astazi am schimbat jantele de tabla cu o pereche de jante originale pe 16, o sa va anexez o poza cu modelul actual de jante, intre timp pt cine e interesat de jantele care au fost pe masina cele care sunt si in pozele de mai sus pretul e de 100 de euro fix:jantele de tabla sunt pe 16 si sunt echipate cu cauciucuri 205/55/16 si cu capace cu sigla originala.
Link to comment
Share on other sites

100E jantele de tabla pe 16 ? Ce cauciucuri au pe ele si deasemeni au vreo problema ? Galme ? Anything ?

 

da, ti se pare scumpe?, cauciucurile sunt uzate in proportie de 40- 50%, iar in pretul asta sunt incluse si capacele originale inclusiv siglele bmw, eu zic ca 100 roni de bucata e chiar chilipir avand in vedere ca un cauciuc cum e al meu e peste 60-roni

Cauciucurile care sunt acum pe jantele de tabla sunt cele care au fost pe jantele de aliaj din imaginea de mai sus, eu le-am pastrat pe celelalte deoarece sunt RunFlat

Edited by Proffess
Link to comment
Share on other sites

Da la asta m-am referit :) ce et sunt ? Daca trimiti si in tara si transportul nu costa cat jantele ti le iau eu oricand , indoite sa nu fie .

Nu stiu ce et sunt, banuiesc ca au et intre 34-37 deoarece se potrivesc atat pe e46 cat si pe e90, iar transportul nu este mai mult de 100 roni, poti sa te interesezi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Pfui ! N-o da asa ieftin :twoup: . Stai cumva prin TgM ? (dupa tichetul de parcare lipit pe parbriz).

 

Am nevoie urgent de bani pana sambata sa fac o investitie daca nu reusesc sa fac rost nu o mai dau o sa si inchid topicul cel tarziu duminica

A stat ceva vreme si in Mures masina.:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.