Jump to content

BMW E46 320D 2005


mategellert

Recommended Posts

Salutare. O venit timpul sa-mi prezint masina dupa doi ani. Masina este din 2004.12.26 320D 176Km la bord cu urmatorele dotari. M Paket interior , Bi Xenon, Senzor de lumana ploaie , Navi mare, ect. Mai detaliat aicea:post-12403-1270404059_thumb.jpg . Poza cu interiorul: Si exterior:. Mi-ar interesa in criza aste cat as putea sa-l vand . :) Edited by mategellert
Link to comment
Share on other sites

Ai 3 dotari care mie imi scapa: xenon, volan in 3 spitze, Navi mare. Ai exact BMW-ul pe care doream eu sa il cumpar (nu am vrut sa mai astept 3 saptamani sa ii iasa actele).

Are si un dezavantaj ca eu imi doream touring. Sa plimb si eu mai comod windsurful si schiurile pe el.

 

Dotarile in schimb sunt pe placul meu.

Edited by MOTANUL
Link to comment
Share on other sites

E frumoasa, sa o stapanesti sanatos. Lifestyle e un pachet, ce contine exact n-as putea sa iti spun, dar toate Lifestyle-urile care le-am vazut eu aveau rotile astea.

P.S. Vezi ca nu ai vopsit bine narile :)

 

 

http://crass.on.ru/bmw/wheels/TMP_wheel/bmw_wheel_136.jpg

Edited by aXeL
Link to comment
Share on other sites

E frumoasa, sa o stapanesti sanatos. Lifestyle e un pachet, ce contine exact n-as putea sa iti spun, dar toate Lifestyle-urile care le-am vazut eu aveau rotile astea.

P.S. Vezi ca nu ai vopsit bine narile :twoup:

 

 

http://crass.on.ru/bmw/wheels/TMP_wheel/bmw_wheel_136.jpg

 

 

Mersi de observatie :) . Acum un an am vopsit ,in iarna asta o inceput sa sara jos vopsaua. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 4 months later...

frumoase jante :) cu ce le-ai vopsit ? tipu asta de jante il am si eu pe a mea :)

Mersi. In primul rand o zi intreaga numai am slefuit , trebuie sa slefuiesti lacul si partial vopseaua de pe jante dupa care am ters cu antisilicon, 2 straturi de vopsea dupa care am montat emblema si cercul portocaliu si la final 2 straturi de lac. Un prieten (vopsitor auto) mi-a facut. Vopseaua si lacul am cumparat dintr-un magazin de vopsele auto.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

sincer mie nu-mi prea plac din cauza liniei si scrisului portocaliu...erau mai frumoase doar negru simplu..

 

 

Si eu ma gandeam sa las negru,dar asa era prea negru masina , asa iese mai bine in evidenta si cand este in miscare se vede foarte fain.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

ce inseamna in viziunea ta tuning?

 

stopurile si jantele nu imi plac.

 

 

cand ma uit la jante in video ma bufnetse rasul.nu te supara,dar parca au stricat toata masina stopurile innegrite si jantele.

 

Pe youtube in titlu ''Tuning'' a fost scris in scop de marketingcool.gif . Despre jante si stopuri eu am vopsit pe gusturile mele. La uni le plac la alti nu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.