Jump to content

Vand epurator gaze BMW 525 diesel


Recommended Posts

esti de belea ... tu chiar crezi ca vii pe forumul bmw sa vinzi castraveti gradinarului? cum pana mea e in stare perfecta??? Poate ai vrut sa scrii "stare defecta"!

chiar nu pot intelege de unde atata tupeu jegos ...

Edited by GekZ
Link to comment
Share on other sites

esti de belea ... tu chiar crezi ca vii pe forumul bmw sa vinzi castraveti gradinarului? cum pana mea e in stare perfecta??? Poate ai vrut sa scrii "stare defecta"!

chiar nu pot intelege de unde atata tupeu jegos ...

 

garniturile sunt perfecte, capacul e perfect , vorbeste frumos ..din partea mea cumparale de noi, garniturile sunt 39 de lei bucata, capacul 130 , filtru la fel...poate ajuta pe cineva ce vand eu aici, vinde tu castraveti in piata

Link to comment
Share on other sites

Pune-l la donatii sau la cosul de gunoi,cel mai bine :)

fratilor, nu ma imbogatzesc cu 1 milion de pe forumul bmw..cine nu e interesat, sa nu mai faca pe desteptul, eu l-am pus in caz ca ajuta pe cineva..daca nu,nu..serios, povestiti in alta parte

Link to comment
Share on other sites

Pune-l la donatii sau la cosul de gunoi,cel mai bine :)

fratilor, nu ma imbogatzesc cu 1 milion de pe forumul bmw..cine nu e interesat, sa nu mai faca pe desteptul, eu l-am pus in caz ca ajuta pe cineva..daca nu,nu..serios, povestiti in alta parte

Cu parere de rau tre' sa-ti spun ca nu suntem frati. Cum spunea si @alexandru_83 ... pune-l la donatii sau arunca-l la gunoi.

PS: Vezi poate faci un business pe Autovit.

Link to comment
Share on other sites

Pune-l la donatii sau la cosul de gunoi,cel mai bine :twoup:

fratilor, nu ma imbogatzesc cu 1 milion de pe forumul bmw..cine nu e interesat, sa nu mai faca pe desteptul, eu l-am pus in caz ca ajuta pe cineva..daca nu,nu..serios, povestiti in alta parte

Cu parere de rau tre' sa-ti spun ca nu suntem frati. Cum spunea si @alexandru_83 ... pune-l la donatii sau arunca-l la gunoi.

PS: Vezi poate faci un business pe Autovit.

na , poftim ce oameni :)) vrei sa ii ajuti si toti is destepti :))

Link to comment
Share on other sites

esti de belea ... tu chiar crezi ca vii pe forumul bmw sa vinzi castraveti gradinarului? cum pana mea e in stare perfecta??? Poate ai vrut sa scrii "stare defecta"!

chiar nu pot intelege de unde atata tupeu jegos ...

 

garniturile sunt perfecte, capacul e perfect , vorbeste frumos ..din partea mea cumparale de noi, garniturile sunt 39 de lei bucata, capacul 130 , filtru la fel...poate ajuta pe cineva ce vand eu aici, vinde tu castraveti in piata

 

100 si ceva de lei NOU cu tot cu capac si garnituri

Nu ajuta pe nimeni ce vinzi tu acolo, poate cineva le ia de bune si nu o sa stii pe unde sa-ti scoti camasa cand vede cat e nou.

Tu cat ai dat pe cel nou (cu capac si garnituri)cand l-ai schimbat pe asta? Ca poate ai luat tu teapa la vreo 200 lei :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.