Jump to content

VAND piese originale BMW E46 putin uzate (bandouri, grile, discuri si placute frana, etc)


Recommended Posts

Vand piese/accesorii originale, foarte putin uzate, de pe BMW E46 2004.

Preturile sunt cu cel putin 20% sub orice alte oferte cu produse similare sh. Mai mult decat atat, toate preturile sunt negociabile.

 

1. Set bandouri fata + spate, 6 buc / originale bmw - 25 ron / buc

2. Grile capota (NOI), 2 buc / originale bmw - 100 ron

3. Consola centrala gri, suport cotiera / originala bmw - 70 ron

4. Ornament mahon, baza schimbator / original bmw - 70 ron

5. Schimbator mahon / cutie automata / original bmw (putin crapat) - 60 ron

6. Geamuri oglinzi electrice incalzite si heliomate laterale, 2 buc / originale bmw - 20 ron

7. Discuri frana fata + spate, 4 buc / originale bmw - 200 ron

8. Placute frana fata + spate, 8 buc / ferodo - 100 ron

9. Presuri cauciuc gri fata + spate (NOI), 4 buc / producator / universale - 35 ron

10. Cric / original bmw - 40 ron

 

Livrare gratuita in Ploiesti sau cu taxe de curierat oriunde in tara (10 ron).

Daca sunteti interesat de una sau mai multe piese, trimiteti un PM pentru mai multe informatii sau date de contact.

 

Poze cu piesele de mai sus: http://picasaweb.google.com/10557450531187...eseBMWSeria3E46

Link to comment
Share on other sites

Salut! Vreau eu bandoul dreapta fata de pe bara fata si bandoul central de pe bara spate dacă are gauri de senzori de parcare. Tel. Meu:0767079624

edit:acum am vazut pozele,vreau doar bandoul dreapta fata,da-mi un apel sa vedem cum Facem k vad k nu ai nr de tel. Mersi

Edited by Sorin7650
Link to comment
Share on other sites

incerc sa-ti trimit un PM dar nu reusesc. verifica-ti setarile.

 

da, care dintre ele te intereseaza?

 

bandourile mai sunt?

pe mine ma intereseaza cel dupa aripa dr-fata,dar iti cumpar tot setu,poate o sa mai am nevoie :)

lasa si un nr de tel sa vbm cum facem,narile sunt de FL?

Link to comment
Share on other sites

incerc sa-ti trimit un PM dar nu reusesc. verifica-ti setarile.

 

da, care dintre ele te intereseaza?

 

bandourile mai sunt?

pe mine ma intereseaza cel dupa aripa dr-fata,dar iti cumpar tot setu,poate o sa mai am nevoie :)

lasa si un nr de tel sa vbm cum facem,narile sunt de FL?

nu stiu de ce este blocat,dar lasa un nr de tel aici ca asa te suna si baietii care au nevoie de cate ceva. da-mi nr sa te sun sa-ti las adresa.dk vrei eu tio scriu si aici

Link to comment
Share on other sites

lasa aici adresa completa. iti trimit tot setul pentru fata, prin posta atlassib.

pret total 3*25 = 75 ron + taxe de transport (~10-20 ron).

pentru detalii lasa tu nr. de telefon si te sun.

 

incerc sa-ti trimit un PM dar nu reusesc. verifica-ti setarile.

 

da, care dintre ele te intereseaza?

 

bandourile mai sunt?

pe mine ma intereseaza cel dupa aripa dr-fata,dar iti cumpar tot setu,poate o sa mai am nevoie :)

lasa si un nr de tel sa vbm cum facem,narile sunt de FL?

nu stiu de ce este blocat,dar lasa un nr de tel aici ca asa te suna si baietii care au nevoie de cate ceva. da-mi nr sa te sun sa-ti las adresa.dk vrei eu tio scriu si aici

 

 

Mai am doar discurile de pe spate. Gradul de uzura este de 45-50%. Se poate vedea si in imaginile postate in primul topic. Pot face si o reducere. 70 ron cum ti se pare, pentru ambele?!

 

Salut,

 

Cat de uzate sunt discurile de frana?

 

Merci!

Edited by Intelli
Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
VANDUT - 8. Placute frana fata + spate, 8 buc / ferodo - 100 ron

 

sa-i traiasca familia aluia care a cumparat placute de frana SH ! :)

 

Bine si tie sa-ti traiasca, ca vinzi elemente de frana SH. :)

 

Mai ramane sa vedem anunturi de genul: "vand airbag sarit, putin uzat si o leaca de sange, dar merge lipit cu scotch"

Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

nu pot sa-i inteleg pe cei care vorbesc in necunostinta de cauza.

voi incerca totusi sa te informez:

 

1. placutele de frana aveau o uzura de sub 10% - fabricantul este Ferodo, unul dintre cei mai buni de pe piata;

2. le-am vandut pentru ca abia am cumparat masina si am tinut neaparat sa am discuri si placute de frana noi, nu pentru ca cele pe care le avea initial masina ar fi fost prea uzate ca sa le mai pot folosi;

3. cumparatorul a venit personal sa le vada si a confirmat practic veridicitatea anuntului;

 

indraznesc sa cred cele 3 argumente sunt suficiente pentru a demonstra inutilitatea comentariului tau.

 

VANDUT - 8. Placute frana fata + spate, 8 buc / ferodo - 100 ron

 

sa-i traiasca familia aluia care a cumparat placute de frana SH ! :)

 

Bine si tie sa-ti traiasca, ca vinzi elemente de frana SH. :)

 

Mai ramane sa vedem anunturi de genul: "vand airbag sarit, putin uzat si o leaca de sange, dar merge lipit cu scotch"

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

Indraznesc la randul meu, sa imi mentin si sustin punctul de vedere, prin care imi exprim dezgustul fata de lipsa de raspundere de care dau dovada cei ce cumpara elemente de franare SH.

 

Inutilitatea comentariului meu este evidenta si sustinuta de faptul ca, vor fi probabil din ce in ce mai multi posesori de autoturisme , depasiti financiar in ceea ce priveste intretinerea corespunzatoare si normala, care vor apela la solutii SH ce pun in pericol siguranta lor dar si a altora.

 

Numai bine.

Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.