Jump to content

Vand jante originale BMW 16' - ocazie


Recommended Posts

Vand un set de jante pe 16 originale BMW, prindere 5 x 120, ET 35 cred

 

se potrivesc pe seria 1 , seria 3

 

jantele nu au fost lovite, sudate sau mai stiu eu ce....nu trepideaza nici la 190 km/h

am si cele 4 capacele de la jante

 

Pret fara cauciucuri 750 Lei

 

Pret cu tot cu cauciucuri 1250 Lei

cauciucurile sunt rulate 6000 de km sunt ca noi, sunt 205 / 55/ 16,(am factura si garantie pe cauciucuri)

 

Cine e interesat de jante, asigur montaj + echilibrat roti doar in Deva la un atelier specializat

 

post-1561-1270677879_thumb.jpg post-1561-1270677894_thumb.jpg post-1561-1270677905_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Eu nu vad unde este ocazia....

 

ocazia era ca eu am dat pe jante 200 EUR+ 50EUR vopsit + 250 EUR cauciucurile si eu le dadeam cu 300 EUR setul complet,

 

oricum jantele s-au vandut la "adyshevchenko" maine trebuie sa le primeasca,

 

daca intereseaza pe cineva doar cauciucurile la 500 de lei FIX , daca nu o sa imi iau tot jante pe 16 si imi tin cauciucurile

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Se poate inchide deoarece jantele si-au luat zborul :) .....cine stie unde...multumesc FAN COURIERULUI :twoup:

pt ca mi-au pierdut o janta...

le-am trimis la Bucuresti la adyshevchenko si din pacate au ajuns doar 3 bucati.... :)

 

Deci se poate inchide....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.