Jump to content

Vand faruri cu lupa, xenon pt BMW e90


Recommended Posts

Va salut!

Ofer spre vanzare 2 faruri cu lupa, angel eyes, si pregatire de xenon pt BMW e90... Sunt originale BMW!

Sticlele sunt zgariate! Se pot polisa cu XERAPOL

Nu au urechi rupte sau alte defecte.

Pretul pe care vreau sa il obtin este de 350 euro.

Va rog contactati telefonic!

Florin 0722735318 /0763120256

Numai bine!

post-2281-1270709809_thumb.jpg

post-2281-1270709815_thumb.jpg

post-2281-1270709822_thumb.jpg

post-2281-1270709828_thumb.jpg

post-2281-1270709834_thumb.jpg

post-2281-1270709842_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Salut

mi se par zgariate cam rau, in dusmanie si cu simt de raspundere . Din pacate pe modelul asta nu vin geamurile de far separat. Daca ies poliseaza-le tu , eu sunt interesat dar ma tem ca zgarieturile sunt in profunzime, cine a lucrat acolo a stiut ce face!

Link to comment
Share on other sites

Salut

mi se par zgariate cam rau, in dusmanie si cu simt de raspundere . Din pacate pe modelul asta nu vin geamurile de far separat. Daca ies poliseaza-le tu , eu sunt interesat dar ma tem ca zgarieturile sunt in profunzime, cine a lucrat acolo a stiut ce face!

 

Eu nu polisez ca nu ma pricep, cine ce a facut e treaba lui, eu le vand! Simplu :)

Cel mai bine desfaci sticla de pe ale tale si pui p astea, e cea mai buna varianta!

Edited by road_runner
Link to comment
Share on other sites

nu sunt sigur daca se pot schimba sticlele insa pentru banii astia farurile arata bine si poate cu xerapol se pot reconditiona, merita o incercare...

 

 

nu ies cu xerapol , se poate smirghelui geamul la greu si apoi polishat , dar e vb de cel putin 1 mm din toata suprafata farului .

Link to comment
Share on other sites

nu sunt sigur daca se pot schimba sticlele insa pentru banii astia farurile arata bine si poate cu xerapol se pot reconditiona, merita o incercare...

 

 

nu ies cu xerapol , se poate smirghelui geamul la greu si apoi polishat , dar e vb de cel putin 1 mm din toata suprafata farului .

 

 

Ideea e ca vreau sa scap repede de ele, deci fac un pret bun pentru cine e interesat!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.