Jump to content

Vand BMW 318i


ar80rau

Recommended Posts

Vand BMW 318i e36 din 1996 motor 1,8 benzina...masina a fost revopsita acum 4 luni necesita polish si o mica reparatie la pragul dreapta, are jante pe 17" 225/45fata 235/45spate + un set jante 16" 205/55 fata 225/55spate...ABS, 2 airbaguri, scaune fata reglabile pe toate directile, geamuri(fata), oglinzi electrice, dublu-climatronic, DVD+statie+tub de bass JBL, masina are 207.000km motorul merge foarte bine...filtre(Man) ulei(Castrol) placute(Ferodo) ambreaj(Sachs) noi schimbate de 5000km...merita vazuta, revin cu mai multe poze(si cu interioru)...pretul este de 3650 euro...pt mai multe informatii la telefon sau pe messenger: vicii3000

post-32770-1271056932_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

pe circuitul ala poti sa mergi cand vrei si cu ce vrei... dai un ban si te simti bine in masina ta, nu inseamna neaparat ca-i rupi fashu'

si pentru "momentul" in care si-a facut Raul poza asta am eu 2-3 filmulete asa ca sa se linisteasca auditoriul, deci potentialii cumparatori, daca au impresia ca cine stie ce drifturi si donuts-uri a facut cu ea, poa sa-mi ceara filmuletele

 

Bafta la vanzare Raul!

Link to comment
Share on other sites

Deci linistiti`va , pe circuit se merge regulamentar cu 50 km /h.Nu se dau forje sau frane de mana sau stiu eu ce , se merge mai cu grija ca si pe sosele.Garanteaza Rhaziel ca masina`i buna :)

 

Daca nu nec arati cum ai facut donuts inseamna ca nu e "cul" bemveu.

Edited by rebelkid
Link to comment
Share on other sites

Eu stiu circuitul acela ca am mai fost cu motocicleta pe-acolo.

Intradevar poti sa mergi frumos cu masina pe acolo, mai ales ca un E36 318i nu e sportiv deloc, si nu vad sensul sa o bagi pe circuit.

Ziceam doar ca in general lumea se fereste sa cumpere masini forjate pe circuit, si ca nu mi s-a parut inspirat ca el sa posteze la anuntul de vanzare o poza de pe circuit.

Nu am vrut sa creez polemica.

Inca o data: spor la vanzare!

Link to comment
Share on other sites

ms calin de "aparare"...doar poza asta o aveam pe calculatorul de la lucru, am spus ca voi mai pune poze cand ajung...nu inseamna ca daca am iesit cu ea pe circuit a doua zi era in garaj la capitala, crede-ma e masina personala si trebuie sa ma folosesc de ea, chiar nu as rupe asfaltu doar de dragu distractie, cel putin nu cu masina care ma folosesc zi de zi de ea....si acuma sa fim sinceri cunosc o gramada si probabil si voi care merg mult mai agresiv si numai in limitare prin oras decat cum am mers eu pe circuit...chiar te rog caline posteaza filmuletzu daca ai voie sau las k las eu link de pe youtube....

 

http://www.youtube.com/watch?v=D-rN2CViFrQ... vizionati filmuletul(eu apar de la min 3:50)

Edited by ar80rau
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.