Jump to content

Vand M3


Ady 3

Recommended Posts

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 8 months later...
  • 9 months later...
de ce nu se vinde ?

 

e inmatriculata pana la urma ?

 

Up negociabil

 

Nu, nu e inmatriculta.

Nu am nici cea mai vaga idee.

Probabil multi vor dar sunt speriati de ''eventuale'' costuri asa ca cumpara pe motorina ca sa aiba sigla Bmw si sa fac 1000km cu plinul, ceea ce nu e nimic rau dar senzatiile costa :).

Mai sunt altii care spun ehh am avut sau ehh acuma este noul M3 ,aiurea aia n-o sa cumpere niciodata doar dau cu tifla.

Si ultimii care cumpara din targuri unde toate sunt full si au pana in 130 k km indiferent de varsta, cum zicea cineva in alt post pe undeva .

Eu unul nu m-am astepta sa nu fie interes, cinstit ,nu sunt nici samsar si nu fac nici un fel de afacere vindeam o masina onesta cu totul la zi.

Asta e mai astept.

Si nici maca nu stiu sa fac si eu un drift sau un wheelspin lol.

Am sa pun poze noi cat de curand.

Link to comment
Share on other sites

in cazul asta ma ofer sa te ajut. burnout nu , din principiu, ca e pacat de ambreiaj, dar la drift ma ofer profesor. si imi pun si eu masina in joc . eu fac cu a ta o ora, sa iti arat, si apoi poti sa iti incerci mana pe a mea, 10 minute :)

 

daca te consoleaza cu ceva, cu prima ocazie cand am bani de m3, pe a ta o iau. chiar imi place f mult de acum 2 ani cand am vazut-o prima data de vanzare si cereai vreo 35000 pe ea.

Edited by mihai20
Link to comment
Share on other sites

masina nevanduta din 2006, am vanut 4 masini de atunci, cu motoare mai mari decat asta.

ceva pute

 

Si poti se exemplifica afirmatia ?!?!?!

 

Am sa o las si la 10000 probabil peste vreo 5 ani lol

 

Asa cum am spus cand am pus-o la vanzare :''se vinde bine,nu se vinde bine''.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 11 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.