Jump to content

[Vand/Schimb] BMW E36 coupe black diamond


Leutz

Recommended Posts

Dupa o excursie de 2100 de km masina s-a comportat exemplar. Pretul pentru cash este de 3200E, accept si unele schimburi.

O excursie si pe la mare, nu-i asa? :twoup:

 

Acum cateva zile in urma, daca nu ma insel era miercuri seara, te-am vazut la iesirea din C-ta spre Ovidiu pana in Carrefour, nu stiu daca plecai sau doar te duceai la Carrefour... :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dupa o excursie de 2100 de km masina s-a comportat exemplar. Pretul pentru cash este de 3200E, accept si unele schimburi.

O excursie si pe la mare, nu-i asa? :twoup:

 

Acum cateva zile in urma, daca nu ma insel era miercuri seara, te-am vazut la iesirea din C-ta spre Ovidiu pana in Carrefour, nu stiu daca plecai sau doar te duceai la Carrefour... :)

 

 

Yep. Joi si vineri am fost pe transfagarasean, dupa care prin constanta, am fost si prin complex-ul din Constanta,de plecat am plecat vineri, doar misunam prin constanta... faceam aprovizionare :) , am observat eu ceva numere de constanta care mi se pareau cunoscute de pe forum , imi pare rau ca nu am putut sa iti dau un semn sau macar sa stam la o vorba :( .

 

 

 

Alex, pe A2 nu am reusit sa scot nici macar 6%, dar pe europeana imi este mult mai usor sa scot 6 sau chiar 5,5%, deci in afara localitatii nu mai mult de 100...110% daca stau pe consum instant 6% mi se mentine viteza fara nici o problema, dupa care la intrarea in oras cu ceva distanta inainte las in frana de motor, rezultant consum instant 0. astept sa ajung la viteza legala din localitate,dupa care o mentin in treapta a 5 a rezultant un consum intre 4-6 pe drum drept, dupa care tot in treapta 5 accelerez pana la un consum instant de maxim 10, pana cand ajung la viteza dorita, dupa care mentin iar pe consum instant 6% ceea ce inseamna 100-110. Trebuie sa recunosc ca tre sa ai rabdare si sa nu te grabesti... daca ma grabesc scot un 6,5 sau 7 mers destul de "nervos". Dar mai mult de 7% in afara localitatii nu am scos. in oras a sarit de 10 in unele cazuri.

Link to comment
Share on other sites

Dupa o excursie de 2100 de km masina s-a comportat exemplar. Pretul pentru cash este de 3200E, accept si unele schimburi.

O excursie si pe la mare, nu-i asa? :twoup:

 

Acum cateva zile in urma, daca nu ma insel era miercuri seara, te-am vazut la iesirea din C-ta spre Ovidiu pana in Carrefour, nu stiu daca plecai sau doar te duceai la Carrefour... :)

 

 

Yep. Joi si vineri am fost pe transfagarasean, dupa care prin constanta, am fost si prin complex-ul din Constanta,de plecat am plecat vineri, doar misunam prin constanta... faceam aprovizionare :) , am observat eu ceva numere de constanta care mi se pareau cunoscute de pe forum , imi pare rau ca nu am putut sa iti dau un semn sau macar sa stam la o vorba :( .

 

Da, mi-a atras atentia numarul si masina, bineinteles, dar s-a intamplat intr-o secunda totul. Eu veneam dinspre Carrefour, tu erai pe sens opus, te duceai spre Carrefour sau ma rog, spre Ovidiu. :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Poze noi

http://img829.imageshack.us/img829/1599/img2125o.jpg

http://img529.imageshack.us/img529/9907/img2211h.jpg

http://img707.imageshack.us/img707/3212/img2252k.jpg

http://img820.imageshack.us/img820/2931/img2263l.jpg

http://img153.imageshack.us/img153/1985/img2365n.jpg

Link to comment
Share on other sites

in strilul asta nu ai sa vinzi nimic niciodata trebuia din start cat mai multe poze puse.

decat sa diseci lb romana mai bine te`ai concetra pe vandutul masinii

aici se vand masini nu se fac ore de romana :twoup:

si cand mai este si o masina ieftina nu te astepta sa vina vre`un mare doctor ,profesor, .... tot cineva clasa de mijloc are sanse mai mare sa o cumpere si sansa sa fie impresionat de limba romana cred ca e destul de mica

soo adapt yourself !

Bafta la vanzare

Link to comment
Share on other sites

Corco, tu cu cine vorbesti ? ai incurcat capra cu varza. Eu consider ca am pus destul de multe poze in comparatie cu celelalte anunturi.

 

Foscyucman, poti sa fii rautacios cat vrei, deja devin imun la reactiile de genul asta. Vizavi de reactia ta in legatura cu 5200 de km, ca sa te simti tu mai bine era vorba despre 5 200 000 de km... era o greseala de scriere.

 

Veniti, vedeti masina, dupa aia dati-va cu parerea.

 

Tipic romanesc. Cei care vreti sa va dati cu parerea veniti cu argumente, nu mai fiti voi copii si sustineti-va parerea.

Link to comment
Share on other sites

Pretul revine la 3200 de euro, accept schimb cu bmw e36 coupe 1.8is, sau cabrio (masina poate sa fie si neinmatriculata), sunt deschis si la alte oferte.

 

(a nu se considera Up, rog un moderator daca poate sa stearga subtitlul topicului )

 

Multumesc.

 

 

Cu stima,

Leutz

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ce este cu fluctuatiile astea de pret?

Urmaresti cotatiile la bursa, sau ce?

 

 

Gasisem o alta masina pe care mi`o doream, din pacate masina respectiva s-a dat. Pe viitor iti recomand sa iti stapanesti curiozitatea, nu de alta dar e spre binele tau.

 

Toate cele bune.

 

 

 

Ce este cu fluctuatiile astea de pret?

Urmaresti cotatiile la bursa, sau ce?

:twoup:

 

 

Pe tine nu te-am inteles, deci asadar si prin urmare nu iti pot raspunde.

 

Toate cele bune.

 

 

 

Masina nu mai este de vanzare, rog sa se stearga topicul (a se sterge nu a se inchide). Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

aurelian> pana si un copil stie la ce se refera Leutz, si tu habar n-ai ?

 

 

Cataline, problema s-a rezolvat pe privat. Era o simpla referire la un proverb. Stai linistit sunt pacifist.

 

Sa ai o seara frumoasa :twoup:

Edited by Leutz
Link to comment
Share on other sites

Masina nu mai este de vanzare, rog sa se stearga topicul (a se sterge nu a se inchide). Multumesc.

14. Mesaje. In momentul in care v-ati inregistrat pe bmwclub.ro, tot ceea ce postati public devine proprietatea acestui forum. Dreptul de autor si responsabilitatea continutului va apartine, dar in momentul in care benevol ati postat aici public, mesajele devin proprietatea bmwclub.ro. Nu cereti sa va fie sterse mesajele sau conturile pentru ca asta nu se va intampla, cu exceptia cazurilor justificate (ex: posturi dublate din greseala). Daca acest lucru nu va convine, sunteti invitati sa nu postati nimic.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Multumesc Mihai.

 

 

Masina revine la vanzare. Are Xenon H1 55W pe faza scurta si folie autorizata fata spate de la Llumar montata recent. Cand vine caldura si reusesc sa o spal o sa urc si poze noi.

 

Pret informativ 3500 de euro negociabil.

 

Accept unele schimburi.

 

La prima oferta cash serioasa masina pleaca. O dau pentru ca plec din tara.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.