Jump to content

Vand Bmw 320d/136cp E46


sorglro

Recommended Posts

Masina are urmatoarele dotari :

ABS , ASC , Geamuri electice fata , Clima , Jante aliaj , Proiectoare , 4 Airbag.uri ..nu stiu nu.mi mai vine in minte ce mai are pe ea :) ,

Am schimbat la ea ulei si toate filtrele , pompa de apa ca pierdea apa , totul este functional pe ea , are 206 000km , consuma 6% , nu bate nu troncane , discurile schimbate , unic proprietar , recent adusa , accept unele variante

ptr poze intra.ti pe topicul masina mea pana bag eu poze aici , ms .

 

pret 5600neg. rog si ofer seriozitate . ms

Edited by sorglro
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ce va mai certati :twoup: , pot sa cer si 9000 pe masina daca omu vine si imi da , asta e

in fine , am investit ceva in ea . vrei sa o vand cu cat am luat.o eu? :)

pretul este negociabil iar cine doreste o pofteste :)

 

PS: daca e prea ieftina dc e prea ieftina .... daca e prea scumpa dc ceri atat? :()

salutare :(

Edited by sorglro
Link to comment
Share on other sites

in fine , am investit ceva in ea . vrei sa o vand cu cat am luat.o eu? :twoup:

 

 

Asta e chiar tare, adica tu i-ai crescut valoarea masinii?

E vreo editie limitata?

In mod normal cand vinzi o masina iei mai putin decat ai dat pe ea, bine in mod normal, mai sunt si exceptii...

 

Bafta la vanzare, pretul mi se pare ok, dar faptul ca vrei sa iei mai mult decat ai dat...e discutabil.

Link to comment
Share on other sites

Asa si eu am luat masina cu x Euro am investit ceva x Euro in masina si cu siguranta nu o sa mai recuperez nici un macar un euro din ce am investit in ea. Acest lucru s-a mai discutat si anume ca ai investit in ea pentru a o aduce la pretul pietei. Hai sa fim seriosi cefi,daca iti spune sergio ca a cumparat masina cu 4600 cu tot si el o vinde cu 5600 negociabila ce suma ai fi dispus sa negociezi cu el? . Oricum nu se vinde asa o masina. Bafta la vanzare
Link to comment
Share on other sites

k sa va zic asa drept si sincer sa fiu masina m.a ajuns si mai putin de 4700 ... dar asta e ... nu vreau sa stric pretul masinii , tocmai asta e treaba , pun un pret real al masinii sunt dispus sa negociez la masina ,dar in niciun caz sa o dau cu cat am luato eu , este a 2.a masina asta ,am luato ptr maicamea dar ei nu.i place.

comentati degeaba , va cam plictisi.ti in casa de cand a dat caldura?

Link to comment
Share on other sites

cateva poze si aici , asta e fiecare om are parerea lui , fiecare om are dreptul sa.si spuna parerea .

tin sa mentionez ca masina numai are aceleasi trimuri , are trimuri gri ,

Link to comment
Share on other sites

Masina are urmatoarele dotari :

ABS , ASC , Geamuri electice fata , Clima , Jante aliaj , Proiectoare , 4 Airbag.uri ..nu stiu nu.mi mai vine in minte ce mai are pe ea :twoup: ,

Am schimbat la ea ulei si toate filtrele , pompa de apa ca pierdea apa , totul este functional pe ea , are 206 000km , consuma 6% , nu bate nu troncane , discurile schimbate , unic proprietar , recent adusa , accept unele variante

ptr poze intra.ti pe topicul masina mea pana bag eu poze aici , ms .

 

pret 5600neg. rog si ofer seriozitate . ms

 

imi poti da un numar de telefon la care sa te gasesc ?

Link to comment
Share on other sites

Golf 4 an fabricatie 04.2000 motor 1.9 TDI PD cod AJM, 116 cai (garantez toti prezenti) si cutie manuala 6+1 trepte totul in stare absolut impecabila!!!

 

Printre optiuni:

 

geamuri electrice

oglinzi electrice incalzite

climatronic

computer bord

cruisse control (tempomat)

proiectoare ceata

ABS

ESP

4x airbag

cotiera fata + spate ambele cu spatii de depozitare

scaune sport reglabile aman2 pe inaltime

suport pahare fata + spate

xenon

alarma originala de fabrica

volan sport in 3 spite

2 chei briceag originale de fabrica ale ei

parasolare iluminate

jante aliaj originale germany (nu replici proaste) cu anvelope noi (toate 4)

+ alte optiuni care nu-mi vin acum prin cap...

 

Masina in prezent are 150 000 KM (nu stiu cat de reali sunt, eu am luat-o acum 1 an la 135 000 KM) din punct de vedere tehnic motor + cutie + articulatii + siguranta este absolut impecabila!

 

Cand am luat-o am inlocuit:

anvelopele toate 4 puse noi noute

distributie cu pompa de apa si role de la Midocar cu garantie

curele accesorii + role si intinzator

filtre Mann (polen,aer,combustibil,ulei)

ulei castrol PD 10w40

placute frana fata+spate

scut motor

kit xenon 55w

turbina reconditionata total (desi nu era cazul) la Cipos cu geometria variabila noua

ulei cutie castrol sintetic

plastice bord (toate) modelul negru lacuit (ma stresau rau cele cauciucate)

 

Acum 2 saptamani i-am inlocuit absolut toata articulatia fata nou noutza + ulei filtre si consumabile, piese bune de calitate...nu cele mai ieftine am facturi si poze doveditoare

 

Masina a fost adusa in tara pe 14.09.2007, are pe carte 2 proprietari, eu si pustoaica de 21 ani de la care am luat-o.

 

Nu am avut niciodata nici o problema cu ea, am folosit-o si as putea sa o mai folosesc de aici incolo mult timp fara nici o problema, o vand din simplul motiv ca vreau sa mai imi iau un BMW e 46 diesel

 

 

Masina estetic arata cam de nota 7, insa functional clar 10! Poze am ft multe, inclusiv cu micile defecte optice ce le are (am preferat sa investesc in siguranta nu in retusuri ca samsarii) si-ti pot trimite pe mail sau pe mess intrucat aici nu mai pot uploada deoarece nu mai am spatiu alocat.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.