Jump to content

Vand Bmw 320d/136cp E46


sorglro

Recommended Posts

Ai spus un adevar ca masina va ramane la tine, nu vrei lua mai mult de 4500e la o masina din 98 (banuiesc ca are si o gramada de bube)

 

 

 

da, e praf toata , e rasturnata , data dupa copac , nu merge , scoate fum ,ploua in ea ... vai de steaua ei :twoup: ...98 da ...pacat ...+ ca are si multe 'bube' deastea =))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
Abia astept sa ii vad pe carcotasii de te aici cand isi scot masinile personale la vanzare :twoup:) . mi-e drag rau sa vad pe unii care zic de masinile altora(uneori la pret corect) ca sunt scumpe si cand si-o vand pe a lor, e masina de "pasionat", si vor cu 2000 peste pretul pietei :)
Link to comment
Share on other sites

deasta am si inchis anuntul , masina o am inca de vanzare dar nu are rost sa mai continui aici pentru ca aici se vorbeste si nu se vinde nimic,cine e interesat te suna si discuti personal etc , eu consider ca 5000euro e un pret corect pentru masina asta care am schimbat aproape tot la ea dar oricum degeaba o laud,cine vrea sa cumpere cumpara cine nu ...nu cumpara . o zi buna va doresc.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.