Jump to content

Vand Bmw 318 Is Coupe


RicardoAlaves

Recommended Posts

Vand BMW 318 IS ,euro 2, an '93 , coupe , geamuri electrice , oglinzi electrice , trapa electrica , scaune sport , distributie lant (motor M42), jante aliaj originale Bmw

2 airbag ,

pret 3300 E negociabil. 0765 690 337 , Andrei.

post-32936-1273676434_thumb.jpg

post-32936-1273676442_thumb.jpg

Edited by RicardoAlaves
Link to comment
Share on other sites

Salut! Un schimb te-ar interesa sau vrei doar sa o vinzi? scurt si la obiect. Daca dai la schimb .. eu am un 316i e36 sedan din 93 acceasi culoare cu al tau. nu are clima, nu are geamuri electrice, are trapa manuala, distributie pe curea da e intretinuta si e , dupa parerea mea e ok masina. doar am zis sa intreb. bafta. :twoup:
Link to comment
Share on other sites

Ok. masina mea e ok in sensu ca e intretinuta, am aduso din germania si doar eu am folosit-o. nu am forjato, nu miam batut joc de ea, am schimbat ce a fost de schimbat ca sa fie totu ok. Nu tin neaparat sa o dau, dar mi-a placut la a ta ca e acceasi culoare.. si motoroizarea. si faptu ca e in 2 usi. bafta la vanzare :twoup:
Link to comment
Share on other sites

Ok. masina mea e ok in sensu ca e intretinuta, am aduso din germania si doar eu am folosit-o. nu am forjato, nu miam batut joc de ea, am schimbat ce a fost de schimbat ca sa fie totu ok. Nu tin neaparat sa o dau, dar mi-a placut la a ta ca e acceasi culoare.. si motoroizarea. si faptu ca e in 2 usi. bafta la vanzare :twoup:

Foarte bine , asa si trebuie , sa ai grija de ea , ca pana la urma ea te duce de la A la B , mai repede sau mai incet. Sa o stapanesti sanatos!

Link to comment
Share on other sites

Hai ca inca e putin la cum arata masina, poti si mai bine.

Ce vrei sa spui "la cum arata masina"? Mie nu mi se pare cine stie ce si mai ales culoarea :twoup: , sau o vindeti amandoi?

 

 

 

Comentariul era peiorativ, nu te'ai prins? ca de obicei...

Link to comment
Share on other sites

Hai ca inca e putin la cum arata masina, poti si mai bine.

Ce vrei sa spui "la cum arata masina"? Mie nu mi se pare cine stie ce si mai ales culoarea :twoup: , sau o vindeti amandoi?

 

 

 

Comentariul era peiorativ, nu te'ai prins? ca de obicei...

ca de obicei? :)

Edited by herman
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.