Jump to content

Vand BMW 320i


Florin_gl

Recommended Posts

Vand BMW 320i (motor 2.2 6 cilindri in linie - 170 cai)

An 2002 (inmatriculat 2003)

Km 146.500

Adus in tara de 4 ani de mine si rulat destul de putin avand in vedere ca era a doua masina, de cateva luni chiar a treia (acesta fiind si motivul pentru care o vand)

 

Ca si dotari:

geamuri electrice, oglinzi electrice, climatronic, tapiserie piele crem, jante aliaj - M3 originale, sistem navigatie mica, trapa electrica, controlul tractiunii DSC III, inchidere centralizata, alarma cu pager, airbag, sistem audio Harman/Kardon cu magazie pt 6 cd-uri, imobilizator, computer bord, antifurt, xenon + xenon in proiectoare, pilot automat, proiectoare ceata, comenzi volan, geamuri colorate autorizate RAR, volan M3 cu comenzi, set 4 roti de iarna.

 

Cauciucurile au fost rulate ~ 800 km, farurile au fost inlocuite de 2 luni dar nu din cauza unei probleme doar pentru ca cele vechi erau tocite (am si farurile vechi in caz ca intereseaza pe cineva).

 

Masina se afla intr-o stare exceptionala.

 

Pret: 7900E (negociabil)

 

Contact: 0742272743 - Florin

post-9050-1273942907_thumb.jpg

post-9050-1273942935_thumb.jpg

post-9050-1273942989_thumb.jpg

post-9050-1273942999_thumb.jpg

post-9050-1273943123_thumb.jpg

post-9050-1273943149_thumb.jpg

post-9050-1273943158_thumb.jpg

post-9050-1273943172_thumb.jpg

Edited by Florin_gl
Link to comment
Share on other sites

eu te-am sunat din sibiu acum vreo 2-3sapt...si mi-ai spus ca trebuie sa vina cineva sa o vada a doua zi dimineata...a ramas ca ma suni in cazul in care nu o cumpara respectiva persoana....acum mi-am cumparat....singura intrebare care o mai am pt tine e ...daca nu a cumparat-o respectiva persoana de ce nu m-ai apelat ...eram un potential cumparator,daca masina era ok..
Link to comment
Share on other sites

eu te-am sunat din sibiu acum vreo 2-3sapt...si mi-ai spus ca trebuie sa vina cineva sa o vada a doua zi dimineata...a ramas ca ma suni in cazul in care nu o cumpara respectiva persoana....acum mi-am cumparat....singura intrebare care o mai am pt tine e ...daca nu a cumparat-o respectiva persoana de ce nu m-ai apelat ...eram un potential cumparator,daca masina era ok..

 

batory din pacate persoana aia mi-a zis ca are banii si ca vine maine, apoi ca vine peste 2 zile, apoi am avut eu treaba in bucuresti vreo 2-3 zile, apoi a fost 1 mai am plecat in bulgaria vreo 4 zile, apoi am venit si nu m`am mai gandit sa mai sun toate persoanele care ma sunasera pentru ca la un moment dat primeam 2-3 telefoane pe zi pentru masina. Evident exact in momentul cand ori nu eram in Galati ori aveam treaba.

 

Scuze si sper ca ai gasit o masina cel putin la fel de buna ca a mea.

 

Un 318d din 2004 te in tereseaza?

Masina este luata de la AB si are 92700km,e in stare f buna!

Consum f mic....

Daca te intereseaza un schimb,ast un pm!

 

Cum am mai spus si celor care mi`au trimis PM.... cand intrebati de schimb puneti si optiuni sau unele date pt ca altfel nu am ce raspuns sa va dau...

optiuni, poze, ce diferenta oferiti...

 

Merci.

Link to comment
Share on other sites

Vad masina destul de des , arata la fel de bine in realitate ca si in poze . Succes la vanzare !

p.s. ... si tu ai ramas tot fara oglinda dreapta ? ...

 

Multumesc pentru aprecieri.

 

da... e a 3`a oglinda furata... de 2 ori cea de pe stanga si acum cea de pe dreapta...

Masina e inca de vanzare... multe oferte dar dupa cum se stie majoritatea schimburi :-)

Link to comment
Share on other sites

Scaunele au fost cumparate separat dar le am si pe cele originale negru antracit. Le-am cumparat pe astea pentru ca au piele si pt ca sunt crem.

 

Una peste alta daca ii plac cuiva mai mult cele originale i le pot da in acelasi pret.

 

Daca pui scaunele originale din carpa, pretul scade?

Link to comment
Share on other sites

Scaun original din carpa?

 

scaunele originale sunt cele negre cu picatele albe... si daca le pun pe cele negre pretul scade cu 200 de euro cu gandul ca eventual le pot vinde pe astea cu 200. Dar in pretul asta dupa cum am spus sunt incluse si celelalte daca le doreste cineva.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Sa o stapanesti fara incidente! ;-)

 

inca odata multumesc :)

 

multumesc, am luat o masina de nota 10 :twoup:

 

Ai cam schimbat la BMW-uri intr-o perioada foarte scurta si in final ai revenit la M54.Bafta cu noua masina !

 

merci, e super motoras. se aude frumos si are si ceva putere in el.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.