Jump to content

VAND X5 INDIVIDUAL AN 2007


str vdm

Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Is curios sa vad masina dar la diferenta asta :twoup: :) :)

 

uitate la masina si daca iti place zi`mi cat mai vrei diferenta, fara jantele de vara ca nu-s pe gustul meu deloc.

astept raspuns, mersi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Te rog frumos specifica ca rotile "bling" nu au nici o treaba cu tine.Exceptand faptul ca ai pierdut capacul si nici nu m-ai informat despre treaba asta.

:twoup: Poti fi mai explicit?

 

 

Rotile nu sunt ale lui,sunt ale mele,care le-am vandut recent.El doar mi le-a cerut in proba si mi le-a adus fara un capac.Si nici nu ma informat ca la pierdut.Eu am aflat dupa o luna de la o alta persoana.( rotile erau expuse la o vulcanizare auto,doohh ocupau prea mult spatiu in garaj).Sa purtat de parca totul era normal.Asa e cand esti bun.Data viitoare nu mai procedez asa,banu` jos inainte de toate si poti sa pleci unde vrei cu ele:))...Noroc ca sa rezolvat

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Foarte adevarat ce spuneti amandoi. Oferta mea este cam nesimitinta comparativ cu pretul cerut de vanzator. Dar sincer eu evaluez masina la 18.000 si am dat pretul acela ca sa vina vanzatorul cu o oferta intre 13 si 18. Si la fel de corect e sa negociezi altfel cand e vorba de plata cash si nu variante. Astept o contra-oferta pe mesaj privat.
Link to comment
Share on other sites

Foarte adevarat ce spuneti amandoi. Oferta mea este cam nesimitinta comparativ cu pretul cerut de vanzator. Dar sincer eu evaluez masina la 18.000 si am dat pretul acela ca sa vina vanzatorul cu o oferta intre 13 si 18. Si la fel de corect e sa negociezi altfel cand e vorba de plata cash si nu variante. Astept o contra-oferta pe mesaj privat.

este nesimtita si comparativ cu pretul real al masinii!de ce nu ai oferit 10 mii sa i spui ca o iei pt dezmenbrare?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.