Jump to content

Schimb sau vand 5 jante pe 16


strees

Recommended Posts

Vreau sa dau jantele pe care le am,la schimb cu ceva mai mare...de preferat ar fi pe 17,dar e loc de discutii si pentru mai mari!

Cauciucurile sunt GT Radial Champiro AllSeason si au dim de 225.50.zr16...ele au cam 2500km,se vede asta si in poze!

Cauciucul de pe rezerva stiu k e de vara,dar nu mai stiu ce este,cert e k si el arata f bine!

Cele 5 jante sunt in stare f buna,fara nici un fel de zgarieturi sau lovituri!!!

 

La vanzare pretul este 430euro pentru toate 5...discutabil!

Edited by ionatan
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ce zici de acestea. cauciucuri 225/45/ zr17 de vara profil V.

 

Vreau sa dau jantele pe care le am,la schimb cu ceva mai mare...de preferat ar fi pe 17,dar e loc de discutii si pentru mai mari!

Cauciucurile sunt GT Radial Champiro AllSeason si au dim de 225.50.zr16...ele au cam 2500km,se vede asta si in poze!

Cauciucul de pe rezerva stiu k e de vara,dar nu mai stiu ce este,cert e k si el arata f bine!

Cele 5 jante sunt in stare f buna,fara nici un fel de zgarieturi sau lovituri!!!

post-16924-1275827982_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

ce zici de acestea. cauciucuri 225/45/ zr17 de vara profil V.

 

Vreau sa dau jantele pe care le am,la schimb cu ceva mai mare...de preferat ar fi pe 17,dar e loc de discutii si pentru mai mari!

Cauciucurile sunt GT Radial Champiro AllSeason si au dim de 225.50.zr16...ele au cam 2500km,se vede asta si in poze!

Cauciucul de pe rezerva stiu k e de vara,dar nu mai stiu ce este,cert e k si el arata f bine!

Cele 5 jante sunt in stare f buna,fara nici un fel de zgarieturi sau lovituri!!!

 

 

Pune poze sa vad cum arata pe masina...mai da`mi detalii!:twoup:)

Link to comment
Share on other sites

Poze noi cu rezerva,putin zgariata de la surubul acela lung din portbagaj si cu un cauciuc Dunlop SP 2000 nou!

Practic a fost folosita o data 20km!:twoup:

 

 

 

Toate 5 jantele sunt k noi!:)

Link to comment
Share on other sites

ok...daca te razgandesti oferta mea ramane valabila!

 

si daca esti din bucuresti le putem face o proba sa vezi cum vin pe masina ta...

 

 

Da mai vorbim...

 

 

schimb pe schimb fara nicio diferenta :twoup: ..te bagi?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.