Jump to content

Vand bucsi bascula e36


Recommended Posts

dar din ce cauza iti tremura? ca si mie imi tremura cand calc frana usor.

mie la viteza mai mare gen 80km/h in sus knd dau mai tare in frane,toti mi au zis sa schimb discurile...dak la tine tremura si knd calci usor poate fi din bucsile astea sau eu stiu jante ovalizate,sau discuri...la mine le-a verificat si a zis ca mi le schimba dak vreau dar astea de le da jos de pe masina mea le pune la el :twoup: ca-s impecabile..

Link to comment
Share on other sites

dar din ce cauza iti tremura? ca si mie imi tremura cand calc frana usor.

mie la viteza mai mare gen 80km/h in sus knd dau mai tare in frane,toti mi au zis sa schimb discurile...dak la tine tremura si knd calci usor poate fi din bucsile astea sau eu stiu jante ovalizate,sau discuri...la mine le-a verificat si a zis ca mi le schimba dak vreau dar astea de le da jos de pe masina mea le pune la el :twoup: ca-s impecabile..

si sunt cu tot cu suport bucsile? stima!

Link to comment
Share on other sites

dar din ce cauza iti tremura? ca si mie imi tremura cand calc frana usor.

mie la viteza mai mare gen 80km/h in sus knd dau mai tare in frane,toti mi au zis sa schimb discurile...dak la tine tremura si knd calci usor poate fi din bucsile astea sau eu stiu jante ovalizate,sau discuri...la mine le-a verificat si a zis ca mi le schimba dak vreau dar astea de le da jos de pe masina mea le pune la el :twoup: ca-s impecabile..

si sunt cu tot cu suport bucsile? stima!

nu...dar cu o presa se pot scoate foarte usor...bineinteles se pot si taia k dak sunt distruse nu ai ce sa mai faci cu ele...dai click pe linkul de l am pus si urmareste procesul...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.