Jump to content

vreau M5 E39


nyhctrip

Recommended Posts

salut .

 

o sa fiu scurt si la obiect. nu ma pricep la vandut masini si nici la cumparat .

 

pana acum am avut 2 benzinare un e30 318i si un e46 328i . vremuri de aur , senzatii de neuitat.

in momentul de fata am inebunit si conduc un 525d e61 . cea mai prosta alegere in materie de masini din punctul meu de vedere.

 

ce vreau ? sa ma ajutati sa scap de tractorul de 525d si sa iau un M5 e39. un posibil schimb direct , un troc cum se zice , ar fi foarte bun.

 

astept oferte :twoup: , si va rog nu ma criticati ca injosesc dieselu bmw . e o masina excelenta dar nu e pentru mine.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Masina este in perfecta stare de functionare si arata foarte bine. Este scoasa rar pe sosele si e ingrijita tot timpul. iti pot da un nr de telefon la care poti afla toate detaliile in legatura cu M5-ul. Asta daca nu ai gasit inca un M5. Iti spun sincer ca este o masina care merita achizitionata din toate punctele de vedere.
Link to comment
Share on other sites

nu stiu sincer cat e impozitul pe an. si nici nu prea ma intereseaza . nu mai stau in romania de mult timp. :twoup:

 

iar sincer sa-ti spun diferenta la intretinere intre actualul meu e61 si m5 e39 nu o sa fie foarte mare.

 

SurehanD merci ptr mesaj. Sunt interesat de oferta , dar se pare ca e mai greu decat credeam sa vand un e61 .

Link to comment
Share on other sites

nu stiu sincer cat e impozitul pe an. si nici nu prea ma intereseaza . nu mai stau in romania de mult timp. :twoup:

 

iar sincer sa-ti spun diferenta la intretinere intre actualul meu e61 si m5 e39 nu o sa fie foarte mare.

 

SurehanD merci ptr mesaj. Sunt interesat de oferta , dar se pare ca e mai greu decat credeam sa vand un e61 .

 

 

asa este,una consuma 13-15% in oras alta de la 25% in sus,nu ti-o zic ca rautate dar o masina de 5000cm pe benzina o intreti greu cu un buget de 15k euro

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
sunt 4000cmc la m5 e39, la M5 e60 sau m6 sunt 5000. La astea din urma, consumul in oras incepe de la 30%, eu aveam daca mergeam mult prin buc si 37% (la m6) :twoup: Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Cam tirziu reply-ul, poate ai deja masina,

daca-ti place nu mai astepta se gasesc M5 E39, oferta buna si in Germania. Iti va oferi senzatii unice si nu sunt prea scumpe la achizitie. Cine are M5 nu cred ca va mai face schimb cu un BMW normal, nu cred ca ai sanse sa o iei la schimb. Intelege-l si pe celalalt e ca si cum ar schimba BMW-ul pe o Dacie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.