Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

Aici a pus un M virtual pe schimbator.

 

http://boldyauto.autovit.ro/bmw-520-C17967106.html

 

Nu il inteleg pe omul acesta...acum 3-4 saptamani a adus-o si avea pret de 18.600 (avea alt album foto intr-un garaj), acum cu albumul asta photoshopat pretul a sarit cu 1k in plus (e scump tare fotograful asta).

Edited by flavius.paul
Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
Masinile lui sunt modificate in photoshop. Jante de 15" "marite" la vreo 19" vizual, ecranul de la iDrive, daca e business, este marit in acelasi program ca sa para ca e ala mare de la navigatia Professional, masina "coafata" ca sa nu se observe defecte etc. Poti avea incredere sa cumperi de la cineva care procedeaza astfel ? Daca e 318d, el zice ca e 320d, masinile sunt cel putin un an mai batrane, carti service false cel mai probabil si asa mai departe... Nu cred ca mai are sens sa vorbim de kilometri sau stare tehnica. Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

Pe bune, as vrea sa cumpar o masina de la el. La ce ar trebui sa ma astept?

M-ar ajuta niste pareri serioase. Multumesc.

 

Ar trebui sa te astepti doar la minciuni . Asa ca mai bine renunti . Doar daca verifici dupa VIN observi ca toate 32od sunt 318d . Si de aici e cancan

Edited by Myx
Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

Voi face un topic dupa ce o spal... nu-i vreun OZN gen RS6 sau M5 Touring, nu stiu de unde ideile astea :laugh:

 

Mi-am luat o masina "de familie" cum se spune si e break oricum. Veti fi dezamagiti probabil, eu insa nu sunt deloc :p

Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

Daca e 318d, el zice ca e 320d,

 

Chestia asta am patit-o la piata de masini din Cluj.

Am fost cu un amic care isi cauta un E90 320D.

4 "comercianti cinstiti" aveau afise pe masini: 320D, 163 HP

Dupa ce ne uitam mai atenti la acte, sub capota, la motor...etc, am vazut ca masinile sunt de fapt 318D !!!

Nu mai stiau baietii cum sa se scoata, si ce minciuni sa inventeze...mai ales ca noi i-am luat tare: Bah nene cum scrii pe afis ca e 320D cand de fapt e 318D??? :hyper:

Unul a fost amuzant: zice ca de fapt nevasta-sa a facut afisul...si ea nu se pricepe...si el nu a observat :LMAO:

Unul a fost de-a dreptul nesimtit: " Pai da' nu iti ajung si 122 de cai?

Niste gunoaie infecte

:sick:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.