Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

Cred ca da.L-am vazut pe cateva topicuri,intreba de comenzi volan pt E93 si nu mai stiu ce...

 

 

E bine ca toate stau bine la capitolul km,sub 140.000 :thumbsup:

 

Am pus eu sa fie sub 150000km de aceea :).

 

cred ca la asta a fost schimbat interiorul , in mod normal avea si mocheta bej .

Buna observatie, sa fi fost lovita, inundata sau se murdarea prea usor nu stiu care sa fi fost motivul schimbarii...

 

 

Uite aici un E60 cu km originali.Garantez!

 

http://www.autovit.ro/bmw-525-C18176039.html

 

Dar e mare pretul si e din 2005 masina.

Edited by Drivs_er
Link to comment
Share on other sites

cred ca la asta a fost schimbat interiorul , in mod normal avea si mocheta bej .

 

stiu eu masina asta. a avut interior textil.

a fost schimbat cu unul din piele crem, de asta are mocheta neagra. plafonul e tot negru. singura problema este ca e manuala. si are o zgarietura pe aripa.

Link to comment
Share on other sites

Eu la E90 am piele crem si mocheta neagra, din fabrica. Nu cred ca-i musai sa aiba mocheta bej.

 

esti sigur ca nu au fost schimbate si la tine scaunele ? cam toate pachetele bej vin si cu mocheta , nu stiu daca e optionala culoarea mochetei . Oricum nu prea are importanta . E mai practic cu ea neagra dar arata f ciudat mai ales daca e si bordul in partea de jos bej .

 

Am pus eu sa fie sub 150000km de aceea :).

 

 

Buna observatie, sa fi fost lovita, inundata sau se murdarea prea usor nu stiu care sa fi fost motivul schimbarii...

 

 

cel mai probabil pt upgrade la piele cum a mentionat si colegul care cunoaste masina .

Link to comment
Share on other sites

vad ca scrie factura asa ca e posibil sa fie pret fara tva .

 

 

EDIT ., Nu se lasa tov , i-a trantit jante 22

 

http://www.autovit.ro/bmw-320-C18222376.html

 

Din nou el scrie 2009 anul fabricatiei dar pe realoem e 03/2008.

Ma intreb oare ce face cand vine cumparatorul la el si vede ca jantele sunt de fapt pe 17 si nu pe 21 cum le face el sa para, sau cu motorul, el scrie 320 dar e 318. Nu il inteleg pe omul asta :frantics:

Link to comment
Share on other sites

"TOP DELUXE EDITION 2009" Poate are un set de jante pentru poze :) Le intinereste cat trage de ele in photoshop. Toate pozele sunt cam in acelasi loc si cam la fel, nici imaginatie nu are, doar a deprins el cate ceva de pe siteuri de afara.

A aparut si E-ul de care spunea cineva acum cateva zile: http://boldyauto.autovit.ro/mercedes-benz-e-350-C18222518.html

Edited by Siegfried
Link to comment
Share on other sites

Din nou el scrie 2009 anul fabricatiei dar pe realoem e 03/2008.

Ma intreb oare ce face cand vine cumparatorul la el si vede ca jantele sunt de fapt pe 17 si nu pe 21 cum le face el sa para, sau cu motorul, el scrie 320 dar e 318. Nu il inteleg pe omul asta :frantics:

de mult ce a marit jantele , nici macar producatorul nu s-ar mai putea scrie pe talonul cauciucului ala :rolleyes: a ramas maxim 1 cm de cauciuc

Link to comment
Share on other sites

Din nou el scrie 2009 anul fabricatiei dar pe realoem e 03/2008.

Ma intreb oare ce face cand vine cumparatorul la el si vede ca jantele sunt de fapt pe 17 si nu pe 21 cum le face el sa para, sau cu motorul, el scrie 320 dar e 318. Nu il inteleg pe omul asta :frantics:

 

Daca face asta in continuare, inseamna ca-i merge, stie el ce face. Si vad ca ruleaza masini gramada. Bravo lui. El nu se adreseaza unei categorii restranse de cumparatori care stiu care-i treaba, ca noi pe aici. El se adreseaza prostimii, majoritatii. Celor care pun botu`.

 

El ii da prostului ce vrea. Prostului care cumpara. Ca un "prost" care vrea sa se duca sa vada un 320d, si cand ajungi acolo, vezi ca-i de fapt 318d, poate fi oricare dintre noi poate.

Link to comment
Share on other sites

Buna . Stie cineva ceva legat de masina aceasta ? Multumesc !

 

Salut. Vezi ca e a unuia de pe bertoneclub si poti sa citesti acolo tot despre masina. Iti spuneam eu, dar numai am cont ca ei sterg toate conturile daca nu prezinti masina si n-ai 100 de posturi. Vezi cum iti faci cont, te dai ca ai si tu bertone si ii pacalesti. Cand ma uitam eu parca avea doar un scaun in masina si acela de curse...sper sa nu incurc masina. Oricum omu lucra la ea. Bafta !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.