Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

Salut. Vezi ca e a unuia de pe bertoneclub si poti sa citesti acolo tot despre masina. Iti spuneam eu, dar numai am cont ca ei sterg toate conturile daca nu prezinti masina si n-ai 100 de posturi. Vezi cum iti faci cont, te dai ca ai si tu bertone si ii pacalesti. Cand ma uitam eu parca avea doar un scaun in masina si acela de curse...sper sa nu incurc masina. Oricum omu lucra la ea. Bafta !!!

 

Multumesc frumos , raman dator .

Link to comment
Share on other sites

Nu a fost niciodata pe Vitan... au fost 2-3 luni in care a stat pe site pe Autovit si atat! Dupa, m-am razgandit si tin masina pe termen nelimitat, nu mai este de vanzare.

Am primit cat a fost pe Autovit numai oferte de schimb (vreo 10, dintre care cea mai buna varianta a fost cu un Leon 2008) iar cash numai preturi intre 7.000 si 7.500 EUR.

Link to comment
Share on other sites

Ai primit 7500 si n-ai dat-o? Trebuia sa zboare la banii astia, ce naiba, e un compact.

WLF eu zic sa ma lasi cu mentalitatea asta balcanica asa cretina... de samsar obosit, in care compactul si touringul se dau moca!

 

Eu cand am cumparat-o in 2008 am dat pe ea 14.000 EUR, adica peste cat era atunci o limuzina 2.5 pentru ca avea KM putini si pachet ///M integral! Nu este doar "un compact", este un 325 cu pachet M integral, scaune sport/alcantara, navi, etc!

Edited by Alexxx
Link to comment
Share on other sites

WLF eu zic sa ma lasi cu mentalitatea asta balcanica asa cretina... de samsar obosit, in care compactul si touringul se dau moca!

 

Eu cand am cumparat-o in 2008 am dat pe ea 14.000 EUR, adica peste cat era atunci o limuzina 2.5 pentru ca avea KM putini si pachet ///M integral! Nu este doar "un compact", este un 325 cu pachet M integral, scaune sport/alcantara, navi, etc!

 

lol. Fiecare cu realitatea lui . Nu are rost sa aruncam cu ceapa

Link to comment
Share on other sites

Din asta rezulta din nou ca esti PROST INFORMAT!

 

Compact are 1.460 KG iar Sedan 1.450 KG. Are sasiul mai greu din considerente de stabilitate, intrucat este ceva mai scurt (pe langa faptul ca distributia greutatii este 50% punte fata 50% spate)!

Edited by Alexxx
Link to comment
Share on other sites

Nici eu... daca venea unul cu un Lambo mai mult de 16.000 EUR nu dadeam! Cu toate dotarile posibile... :D

Morala: Daca ai un sicriu de 3.000 EUR, normal ca nu ai da 5.000... cred ca niciodata nu ai vazut atatia bani! :D

Nu se arde nimic la bucatarie?

Edited by Alexxx
Link to comment
Share on other sites

Nici eu... daca venea unul cu un Lambo mai mult de 16.000 EUR nu dadeam! Cu toate dotarile posibile... :D

Morala: Daca ai un sicriu de 3.000 EUR, normal ca nu ai da 5.000... cred ca niciodata nu ai vazut atatia bani! :D

Nu se arde nimic la bucatarie?

 

Te agiti degeaba ... :frantics: Tu compari lambo cu BMW compact ? :hyper:

 

Sa stii ca n-am vazut niciodata atatia bani ... e de domeniul fantasticului....

 

 

Sa repet , compactul E46 e ce mai urata masina produsa de BMW si nu face nici 5000 e . :LMAO:

 

Nu se arde nimic , stai linistit ! :yahoo:

Edited by sax1987
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.