Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

Or fi reali cei 121,000 km ? http://www.autovit.ro/bmw-320-C20671376.html

Sustine ca e adusa in 08/2010 la 95.000 Km . Nu mai are cartea service dar zice ca istoricul (cel pe germania) se poate verifica la reprezentanta . Ma gandesc ca nu i-o fi sters intregul istoric cum am vazut ca se practica . In Romania cica are un prieten mecanic la BMW care i-a facut reviziile acasa :blink: ("am facturi la piese, consumabile") .

Din cate l-am cautat putin pe net vad ca e samsar de imobiliare (cel putin) . Apare si cu 2 anunturi de vanzare auto dar prin 08/2010 adica in perioada cand sustine ca a adus e90-ul .

Edited by UAL
Link to comment
Share on other sites

asa i-am oferit si eu,asta ar insemna sa ma duc pana la tg jiu,o fi ceva reprezentanta pe acolo sau ma duc la orice service?

 

Vezi ca la tg-jiu e un service jmecher .. Paraschiv auto sau ceva de genu ... Te duci acolo inainte premiezi oameni cu ceva si apoi te duci cu bmw la verificat ..

 

Oricum din poze si anunt pare masina super tare ..

 

X3nu E masina e calo-magar

Link to comment
Share on other sites

asa i-am oferit si eu,asta ar insemna sa ma duc pana la tg jiu,o fi ceva reprezentanta pe acolo sau ma duc la orice service?

 

Poate sa vina si el la Pitesti, la jumatatea drumului. Ii platesti motorina 100ron daca nu vrea..6000e e ok ca diferenta. Verifica bine masina, altfel s-ar putea sa mai bagi 1-2mii euro in ea imediat dupa schimb :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Daca te intereseaza masina aia, maine pot sa dau eu cateva telefoane sa aflu date despre ea si proprietar. Inclusiv, pot sa vorbesc direct cu Paraschiv , asa cum a sugerat mai sus colegul memebru doar de 1 ora, cu mentiunea ca ma voi asigura sa iti faca test la masina 100% corect astfel incat sa nu te duci caine surd la vanatoare pana la Tg-Jiu ! In Targu-Jiu nu e reprezentanta BMW. Daca vrei sa o testezi la orice alt service acolo, te ajut cu cea mai mare placere. Adica, daca tu afli istoricul inainte sa pleci la drum, acolo te pot ajuta sa o testeze la sange dpdv mecanic si optic ! Edited by MihaiC
Link to comment
Share on other sites

Daca te intereseaza masina aia, maine pot sa dau eu cateva telefoane sa aflu date despre ea si proprietar. Inclusiv, pot sa vorbesc direct cu Paraschiv , asa cum a sugerat mai sus colegul memebru doar de 1 ora, cu mentiunea ca ma voi asigura sa iti faca test la masina 100% corect astfel incat sa nu te duci caine surd la vanatoare pana la Tg-Jiu ! In Targu-Jiu nu e reprezentanta BMW. Daca vrei sa o testezi la orice alt service acolo, te ajut cu cea mai mare placere. Adica, daca tu afli istoricul inainte sa pleci la drum, acolo te pot ajuta sa o testeze la sange dpdv mecanic si optic !

 

ai PM :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.