Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

Parerea mea este ca ai vandut-o TU ca persoana, faptul ca te cunoaste lumea te ajuta, altul nu o vindea la banii aia. Am un prieten cu service in Cluj care face 90% numai BMW, il stie foarte multa lume si intotdeauna si-a vandut masinile cu mult peste pretul pietii pe ideea, domne, e masina lui Otto. Edited by WLF
Link to comment
Share on other sites

Parerea mea este ca ai vandut-o TU ca persoana, faptul ca te cunoaste lumea te ajuta, altul nu o vindea la banii aia. Am un prieten cu service in Cluj care face 90% numai BMW, il stie foarte multa lume si intotdeauna si-a vandut masinile cu mult peste pretul pietii pe ideea, domne, e masina lui Otto.

 

nu stiu ce sa zic...

nu cred ca l-a interesat ca a cumparat-o de la mine, nu sunt mecanic, nu ma ocup cu masini etc...

 

pur si simplu consider ca omu a stiut ce cumpara, a stiut ce vrea si l-a cumparat...

nici macar nu a mers in proba cu ea....

 

acum ca am vandut-o pot sa zic orice despre masina, ca nu ar avea de ce sa ma intereseze...

DAR, sunt 100 la convins, ca asa e39 cum a fost almeu nu mai este in tara....

Link to comment
Share on other sites

iti vine sa crezi ca l-am vandut cu 10 000euro?

 

sa fim seriosi, o pers care o mai avut masini la viata lui, stie sa aprecieze si sa vada diferenta intre un e60 la 9000 si un e39 la 10000....

 

sper ca nu te-ai suparat ca am vandut-o si poti sa dormi linistit noaptea de astazi in colo....

 

Nu m-am suparat deloc.E parerea ta sa fi sanatos.

 

WLF, daca apuci sa iei masina este foarte misto,merita banii , am mers cu ea ,omul are toate actele si tot ce trebuie.

 

Un pic dezamagit de motor, ma asteptam sa fie ceva mai potent dar na.

 

S-ar putea sa vinzi mai greu ALfa aia :pirate:

Link to comment
Share on other sites

Am inteles acum, samsar serios, schimba si ce nu are :))

Scuzati-ma ca va zic dar cred ca voi nu a-ti vazut in viata voastra o carte service.Ma uit si eu la ia si vad ca doar uleiul si filtrul de aer a schimbat la ia ,restul sunt bifate la nein (adica ca nu s-au schimbat) nein = nu.

Edited by FANATIC
Link to comment
Share on other sites

Se scrie "ati" si "ea". "Adica ca" e cacofonie. Ar trebui sa aberez si eu acum si sa-ti zic, scuza-ma, dar nu cred ca ai vazut in viata ta o carte de gramatica limbii romane ? A gresi e omeneste iar eu chiar am recunoscut imediat ca am gresit. Daca nu am fost atenti si nu am vazut ca era bifat la "nein" nu inseamna ca nu am mai vazut o carte service.
Link to comment
Share on other sites

doamna cu x3-ul vine marti in bucuresti cu ceva treaba si sa vedem masinile,dupa ce am discutat cu ea o sa mergem la pitesti ptr verificari(la motor ag),sper sa ii placa si sa fac schimbul,la cat am vazut ca tine la masina si felul in care m-a abordat are o masina buna si chir as luao pe incredere.
Link to comment
Share on other sites

Se scrie "ati" si "ea". "Adica ca" e cacofonie. Ar trebui sa aberez si eu acum si sa-ti zic, scuza-ma, dar nu cred ca ai vazut in viata ta o carte de gramatica limbii romane ? A gresi e omeneste iar eu chiar am recunoscut imediat ca am gresit. Daca nu am fost atenti si nu am vazut ca era bifat la "nein" nu inseamna ca nu am mai vazut o carte service.

Probabil ai dreptate vis a vis de gramatica ,dar prea repede ati sarit la gatul omului.

 

doamna cu x3-ul vine marti in bucuresti cu ceva treaba si sa vedem masinile,dupa ce am discutat cu ea o sa mergem la pitesti ptr verificari(la motor ag),sper sa ii placa si sa fac schimbul,la cat am vazut ca tine la masina si felul in care m-a abordat are o masina buna si chir as luao pe incredere.

O sa platiti ceva milioane pe verificari :rolleyes:

Sa va faceti programare inainte.

Link to comment
Share on other sites

Vrajeala. Acum 2 sapt erau 3 pusti cu ea pe aviatorilor, o rupeau in gura grav. Si nu mai prinde suta in 5.4... I au mai murit din cai intre timp, si uzura la transmisie... Daca ia in 6, sa zica merci.

 

Cum sa-ti iei o astfel de masina sa o rupi pe Aviatorilor,e scumpa benzina pana la munte , ce-i drept.

 

Pretul unei masini de genu in Germania este pana in 7000 euro. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.