Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

In stilul asta daca-mi vand masina pot pune linistit 2004 avand in vedere ca prima inmatriculare a fost pe 23.12.2003, deci s-a rulat cu ea din 2004 chiar daca e fabricata in 10/2002 :frantics:

 

edit: si apropo de toate discutiile de km, daca as vinde-o si as zice ca e fabricata in 10/2002 si prin 2005 avea vreo 25.000km (intrare in service, verificat la reprezentanta) cred ca nici eu nu m-as crede :drinks:

 

ontopic: http://www.autovit.ro/volkswagen-golf-C21315651.html am urmarit masina asta pe vwforum si nu pot sa cred la ce pret nu se vinde. Ce naiba poate avea?

Edited by Gizmo.
Link to comment
Share on other sites

Acuma am vazut ca ai scris despre forumul de VW.

Oricum arata bine masina.Eu totusi tind sa cred ca are ceva probleme.

 

L.E. se pare ca le este frica la majoritatea doritorilor de remaparea care a fost facuta la masina. Si sa nu uitam pretul pentru unii este prea mare domle' undeva la 6000euro s-ar bucura.

Edited by skorpyon
Link to comment
Share on other sites

Categoric nu ii face rau, dar stiu multa lume care in momentul in care ii zici ca are soft deja gata, ar birjalit masina, iai dat cox, daca mai zici ca are si dsg deja te-au catalogat vitezoman, ca ii dai pe goarna toata ziua, i-ai rupt cutia etc etc.

Eu personal am o masina cu soft+multe modificari adusa in 260cai de catre o firma de tuning dupree motor sport si nu m-am speriat in momentul achizitiei.

Oricum pacat ca nu a scazut pretul de la cei 10.000euro mai repede, as fi avut o posibilitate de a o achizitiona.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

http://www.autovit.ro/bmw-525-C21702332.html

Poate o stie cineva...Pare ok la prima vedere, cam prea!

Masina vanduta de un samsar de la Braila. Nu imi dau seama daca e tot ala, dar a mai fost prins unul care facea poze asemanatoare si in aceeasi locatie cu un 5 facut dintr-o dauna totala, care de la 240.000 cat avea reali ajunsese la 120 dupa reparatie... Si la fel, accepta orice test :))

Link to comment
Share on other sites

Masina vanduta de un samsar de la Braila. Nu imi dau seama daca e tot ala, dar a mai fost prins unul care facea poze asemanatoare si in aceeasi locatie cu un 5 facut dintr-o dauna totala, care de la 240.000 cat avea reali ajunsese la 120 dupa reparatie... Si la fel, accepta orice test :))

+1 e acelasi.mi-ai luat-o inainte,pt ca asta vroiam sa spun si eu.. :rolleyes:

Edited by CTS
Link to comment
Share on other sites

Asta banuiesc si eu si cel mai tare mi-e frica de dauna totala! Km multi nu ma sperie.

 

Pai de ce de exemplu sa dai 12k pe o masina cu km dati inapoi,cand ai putea gasi aceiasi masina fara km dati inapoi mult mai ieftina??

Ca sa facti burta mare samsarului,sau iti place sa fi pacalit cu buna stiinta?!

Plus ca km multi nu inseamna numai usura motorului,mai sunt si altele pe langa,sa nu crezi k la 350k km caseta mai este in mintile ei,bucsaraie/articulatii,plus uzura interior...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.