Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

din momentul postarii adreselor aici si pana mi-ai dat raspunsul sa stii ca nu a trecut prea mult timp ..foarte putin. nici macar 1h... oricum ...prea bateau la ochi anunturile alea....factorul care m-a dus in eroare a fost faptul ca vanzatorul era dealer si avea chiar nr de telefon afisat....
Link to comment
Share on other sites

Ambele anunturi nu mai sunt disponibile. Semn ca au fost sterse pt tentativa de frauda. Le-ai nimerit tocmai pe alea "bune", se pare :))

 

@Allexcsys ultimul treiar frumos pt cei ce nu au bani de una mai noua, vrei sa spui. In realitate, ultimul treiar frumos este F30 :)

 

 

dc spui asta? spre exemplu eu prefer sa investesc in apartamentul meu, la 23 de ani mi se pare absurd sa dau 40k pe masina IN ROMANIA (unde dispar embleme, oglinzi, roti, o gasesti lovita in parcare samd) in ideea in care am muncit pt fiecare sfant si nu am mostenit nimic de la parinti care au amanadoi datoriile lor si pe care ii ajut cum pot.

facand exeptie de F30 care este ultimul model frumos, nu il pot compara cu E90 de care am fost foarte tentat dar.. prefer ceva ce sa nu ma arda iar la ora actuala e46 este cel mai accesibil, frumos si permisibil seria 3. nu masina pe care o conduci nu denota banii pe care ii castigi ci felul in care ti-i gestionezi. pare'mi-se absurd sa conduci masina de minim 15k si sa stai cu parintii. nu judec pe nimeni dar am alte prioritati.

Link to comment
Share on other sites

Nu am zis asta, nu ma intelege gresit! Dar nu poti spune ca de la E46 incolo sunt numai urate :)

 

bineinteles ca nu, m-am pripit la coincluzii, am uitat de f30. scuzoaiele mele. dar totusi, aia este oarecum inaccesibila. cel putin .. la un moment dat.. si'n plus.. nu renteaza.. tre' sa o duci bine de tot sa iei una, sa nu te indragostesti de ea si sa nu-ti para rau ca ti-o descompun romanasii.. :rolleyes:

Edited by Allexcsys
Link to comment
Share on other sites

Salut ,

 

Am vorbit cu omul si am cerut factura cu tva deductibil , banii urmand sa-i livreze in contul firmei lui o firma de leasing la care fac finantare , respectivul mi-a zis ca nu accepta sa primeasca banii in contul firmei lui ,daca vreau intr-un cont personal ,asa ceva eu nu am cum sa fac , mi se pare dubios ca da factura dar nu accepta banii in contul firme .Ce parere aveti ?

 

http://www.autovit.ro/bmw-520-C23263901.html

Link to comment
Share on other sites

Ca vei face parte la un fals.

 

El iti da o factura pe care tu practic nu o sa o achiti niciodata, el putand sa iti ceara oricand banii din nou pe ea daca tu ai trimis banii cine stie unde.

Edited by dooh
Link to comment
Share on other sites

Eu zic sa te opresti, ai aratat doua anunturi la care nu s-ar uita nimeni.

 

Acum nu stiu daca vrei sa te documentezi pe tema, sau vrei sa inveti cine stie ce, dar mi se pare dubios ca cineva

sa se uite la niste anunturi fara poze, fara nimic concret, in 2012, desigur.

Link to comment
Share on other sites

Salut,

Cunoasteti cumva aceasta masina?

http://www.autovit.ro/bmw-320-C22468956.html

Va intreb mai ales pentru ca mi se pare ca scrie BMWclub.ro pe suportul numarului de inmatriculare. Multumesc!

 

o stiu si pot sa iti zic ca arata foarte bine masina, pozele nu ii prea fac cinste, stiu ca proprietarul o tine foarte curata tot timpul si are grja de ea, nu-i la primul BMW, am vazut-o si in interior si arata bine la momentul acela, banuiesc ca si acum e la fel, merita vazuta! De km nu am habar, de el sunt sigur ca nu am umblat la ei pentru ca stiu cat avea cand a luat-o si el nu merge prea mult cu masina asta, are jante de vara pe 17 OEM, accidente la el nu stiu sa fi fost....cam atat, da-i si tu un telefon si vezi ce zice!

Link to comment
Share on other sites

http://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare/305214-vand-e30-325i-tech-2-a.html

 

Un prieten de al meu din TM ar vrea s-o cumpere .... stie cineva mai multe detalii desprea ea ?

 

ma citit topicul dincolo dar nu stiu pe cine sa cred...

 

E cam departe si n-as vrea sa bata drumul degeaba !

Edited by sax1987
Link to comment
Share on other sites

Stiu , dar as vrea pareri de la cineva care stie masina dar nu e sau a fost propietarul ei :hyper:

 

dy 2 , te depaseste situatia... schimba repede topicul .

 

te inseli, nu ma intereseaza a coi e sau a cui a fost sau cu cine e "pereten" proprietarul .

 

Ajut un prieten care nu sta pe forumuri... atat tot .

Edited by sax1987
Link to comment
Share on other sites

Mai degraba schimba tu topicul, nu esti in postura sa-mi dai ordine, in schimb se vede ca doresti doar flame, cu asta te ocupi, pacat ca nu sti de gluma!

 

Ti-am zis ca te inseli!!

 

Daca nu stii nimic desprea masina aia sau alta din topicul asta esti cam offtopic...

Edited by sax1987
Link to comment
Share on other sites

Daca nu stii nimic desprea masina aia sau alta din topicul asta esti cam offtopic...

 

Despre clatite se vb in alta parte

 

sax, se pare ca esti singurul ce discuta de clatite pe acest topic, nu crezi?

Edited by dy2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.