Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

problema e ca daca se intampla pe Chat-room poate nu va ziceam nimic, dar deja intreceti orice limite...

 

@WLF, esti la limita acceptabilului cu limbajul (vezi si discutia cu @d-rive) :excl:

 

Daca nu isi vede de treaba lui si de asemenea, daca nu este avertizat de vreun moderator sa isi vada de treaba lui, cu siguranta o sa trec limita.

Link to comment
Share on other sites

Salutari tuturor colegilor!

 

In speranta ca voi intra oficial in grup....de masina asta ce puteti spune? (inafara ca nu mai are lichid de parbriz :laugh: ) O cunoaste cineva?

 

Masina arata bine. ARe pachet M , maciuca M dotari are destule.

Dar scrie ca are Bi-xenon original, ceea ce pe e46 din cate stiam eu nu exista, numai xenon simplu din fabrica. ( daca are puse ceva lupe bi-xenon FX-r e ok..e chiar f bine).

Dar la km zice ca are 134k km si totusi uita-te cum arata scaunul de la sofer. E foarte tocit. e46-le meu are 250 mii km si nu e atat de uzat scaunul. Pretul e cam mare.

 

LE: Mi se pare ca ii lipseste trimul de la spalatorul de la farul de pe dreapta.

Janta din fata dreapta e frecata.

Edited by Kenbobo
Link to comment
Share on other sites

pare ok masina, jantele nu-s pe gustul personal....vorba anuntului, atentie la km aia reali. In rest, interiorul e superb, iar daca ii si functioneaza toate gizmo-urile e masina buna...cam scumpa, dar buna

 

edit: cine dracu' mai pune plumbii pe exteriorul jantei?? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Stiu ca fiecare plumb are 20grame...in poza sunt 9 bucati doar pe janta aia...oricum sunt niste odiosenii, din punct de vedere estetic

 

si da, pare lovita in fata: ii lipseste capacelui de la cuiul de tractare, cel de la spalator, iar bara are o pozitie defecuoasa

Link to comment
Share on other sites

pare ok masina, jantele nu-s pe gustul personal....vorba anuntului, atentie la km aia reali. In rest, interiorul e superb, iar daca ii si functioneaza toate gizmo-urile e masina buna...cam scumpa, dar buna

 

edit: cine dracu' mai pune plumbii pe exteriorul jantei?? :wacko:

 

 

Si eu care credeam ca este scris ceva pe janta, nicidecum ca este plumb. :download:

Link to comment
Share on other sites

Masina arata bine. ARe pachet M , maciuca M dotari are destule.

Dar scrie ca are Bi-xenon original, ceea ce pe e46 din cate stiam eu nu exista, numai xenon simplu din fabrica. ( daca are puse ceva lupe bi-xenon FX-r e ok..e chiar f bine).

Dar la km zice ca are 134k km si totusi uita-te cum arata scaunul de la sofer. E foarte tocit. e46-le meu are 250 mii km si nu e atat de uzat scaunul. Pretul e cam mare.

 

LE: Mi se pare ca ii lipseste trimul de la spalatorul de la farul de pe dreapta.

Janta din fata dreapta e frecata.

 

la peste 7000 de vizualizari daca ere ok nu o mai gaseai pe autovit.

Link to comment
Share on other sites

..m-am lamurit cu masina si mi-am confirmat temerea. Ati fost de mare ajutor si ati observat multe detalii care mi-au scapat (trim, capacel lipsa etc.) si care denota anumite lucruri. Asa ca un mare multumesc! :good:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.