Jump to content

[V�ND] E36 320i coupe


Andrei92

Recommended Posts

Mâine iau actele ºi mã uit exact ce ºi cum...

DacĂŁ are pe brief D3, se poate sĂŁ fie non-euro ? De fapt, ĂŽn Ăžara asta, ce nu se poate ? :twoup:

 

pai problema nu e ce euro iti scrie in carte sau un brief, problema e la RAR, unde iti analizeaza ei noxele si iti vor spune... ne pare rau, e non-euro, cum a patit un prieten bun de-al meu, bmw din '94 318i, euro2 precizat pe actele de germania , insa la RAR i-au scos non-euro de a trebuit sa plateasca taxa de 40 mil cand inca era aia mica... taxa pre-decembrista 2008 :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sã fie românii mai deºtepÞi decât nemÞii ? Hmm....se poate.........sau NU !!!!!

 

N-are legĂŁturĂŁ una cu alta.

Normele Euro se dau În România dupã cum vor cei de la RAR.

Vei primi norma Euro dupĂŁ o bazĂŁ de date, nu dupĂŁ vreo filosofie teutonĂŁ.

Link to comment
Share on other sites

un amic de-al meu are tot e36 , anul 1992 fara vanos. RAR-ul l-a incadrat la non-euro. Cand a intrebat de ce, i s-a spus ca daca masina n-are vanos, o baga direct la non-euro. Dar am auzit cazuri in care motoare fara vanos au fost incadrate la euro 2.
Link to comment
Share on other sites

Acum mai stau un pic sa-mi strang bani de ceva mai ca lumea, poate tot un 320i in 4 usi, sau E39 530d mai imi doresc, dar cam intr-un an asa zic io....

Pana atunci umblu cu Passat TDI care consuma mult mai putin decat masina din topic....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.