Jump to content

VAND BMW 320 i (E90) 2005


utza

Recommended Posts

salut ,spuneai ca vrei o masina cuminte, am un renault megane sedane din 2007 , 1.5dci 85 cp are in prezent 69 k km, sunt primul propietar, de cateva luni imi doresc un bmw doar ca la partea financiara nu stau foarte bine , cat ai vrea diferenta?
Link to comment
Share on other sites

salut ,spuneai ca vrei o masina cuminte, am un renault megane sedane din 2007 , 1.5dci 85 cp are in prezent 69 k km, sunt primul propietar, de cateva luni imi doresc un bmw doar ca la partea financiara nu stau foarte bine , cat ai vrea diferenta?

Salut. Multumesc de oferta, dar vreau cutie automata si ma intereseaza VW sau AUDI.

O zi buna.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dece nu vezi vreodata pe acest forum preturi reale la masini daca tot sunt de vanzare, ceva genu ca si pe alte saituri cu vanzari auto, dece trebuie sa ceri 14.000 e pe o masina care abea merita 10.000 e ?

Daca masina asta cu ~40.000 KM "abea" merita 10.000 e, inseamna ca masina aia a ta din 2000 (si cu sute de mii de km) face cam 3.000 e ("abea" 3.000 e)!

Edited by Alexxx
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.