Jump to content

Pentru E90, E91 vand set 5 roti iarna 215/55R16 Continental WinterContact si bara fata +praguri


Recommended Posts

Pentru E90 si E91 vand urmatoarele accesorii ramase de la vanzarea masinii:

*Set 5 roti jante 16" tip 156 echipate cu cauciucuri iarna Continental WinterContact TS 810 215/55R16 adancime profil 8mm, excelente si pe uscat si umed, folosite un sezon, stare excelenta si jantele si cauciucurile. Se ofera in plus si setul de distantiere spate 15mm (in poza se vede masina din spate echipata cu distantierele) plus o husa din piele velurata cu fermoar pentru tinut, daca este cazul, roata de rezerva in portbagaj, plus o janta tip 156 identica. Totul 500 euro;

*Bara fata, proiectoare de ceata, accesoriile de sub bara si pragurile laterale culoare arctic metalizat ramase dupa montarea kit-ului M Sport, nu sunt lovite sau zgariate

Se pot oferi poze suplimentare pe email

Tel. 0721857961

post-7414-1278659904_thumb.jpg

post-7414-1278659924_thumb.jpg

post-7414-1278659960_thumb.jpg

post-7414-1278659987_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Pentru E90 si E91 vand urmatoarele accesorii ramase de la vanzarea masinii:

*Set 5 roti jante 16" tip 156 echipate cu cauciucuri iarna Continental WinterContact TS 810 215/55R16 adancime profil 8mm, excelente si pe uscat si umed, folosite un sezon, stare excelenta si jantele si cauciucurile. Se ofera in plus si setul de distantiere spate 15mm (in poza se vede masina din spate echipata cu distantierele) plus o husa din piele velurata cu fermoar pentru tinut, daca este cazul, roata de rezerva in portbagaj, plus o janta tip 156 identica. Totul 500 euro;

*Bara fata, proiectoare de ceata, accesoriile de sub bara si pragurile laterale culoare arctic metalizat ramase dupa montarea kit-ului M Sport, nu sunt lovite sau zgariate

Se pot oferi poze suplimentare pe email

Tel. 0721857961

m-ar interesa bara fata si un far dreapta bixenon

Link to comment
Share on other sites

mai exact ce fel de husa pt roata rezerva ai ? E vb despre cea ingusta ? Poti sa pui o poza si un part no ? Multumesc

Husa pentru roata de rezerva ingusta am dat-o cu masina la vanzare. Asta este o husa facuta de mine din piele velurata, cu fermoar, pentru roata de rezerva de dimensiune normala pe care o luam la plecarile mai lungi cand luam o rezerva normala in portbagaj (sau, avnd in vedere calitatea materialului, tineam roata pe bancheta din spate culcata, ancorata cu o chinga -husa are si niste urechi cu inele metalice -pentru a ramane loc in portbagajul touring-ului pentru alte chestii)

O sa pun si o poza cu husa. Dar in principiu, ca sa fie mai tentanta oferta mea, prefer sa dau setul de 5 roti de iarna Continental (in stare excelenta) impreuna cu husa de care vorbeam si in plus cu o janta tip 156 identica, in stare perfecta, totul pentru 500 euro.

 

Pentru E90 si E91 vand urmatoarele accesorii ramase de la vanzarea masinii:

*Set 5 roti jante 16" tip 156 echipate cu cauciucuri iarna Continental WinterContact TS 810 215/55R16 adancime profil 8mm, excelente si pe uscat si umed, folosite un sezon, stare excelenta si jantele si cauciucurile. Se ofera in plus si setul de distantiere spate 15mm (in poza se vede masina din spate echipata cu distantierele) plus o husa din piele velurata cu fermoar pentru tinut, daca este cazul, roata de rezerva in portbagaj, plus o janta tip 156 identica. Totul 500 euro;

*Bara fata, proiectoare de ceata, accesoriile de sub bara si pragurile laterale culoare arctic metalizat ramase dupa montarea kit-ului M Sport, nu sunt lovite sau zgariate

Se pot oferi poze suplimentare pe email

Tel. 0721857961

m-ar interesa bara fata si un far dreapta bixenon

Deci, bara fata este de la varianta E90 si E91 fabricate 2008 martie. O dau impreuna cu toate accesoriile care tin de bara fata care mi-au ramas cu ocazia montarii pachetului M Sport (niste gratare, niste elemente de plastc sub bara, proiectoarele de ceata) si pragurile laterale. Bara spate fiind doar pentru touring, am aruncat-o (slabe sanse sa aiba cineva nevoie de ea!). Cine este interesat pot citi codurile. Farurile nu mi-au ramas.

Link to comment
Share on other sites

Esti din Timisoara ? Poate am drum la sfarsitul saptamanii viitoare si as trece sa vad rotile daca o sa le mai ai.

 

Le mai am, ma gandesc ca dupa ce se termina cu caldurile va creste interesul pentru roti de iarna! Le tin in garaj spalate, loc am (da, sunt din Timisoara)

Link to comment
Share on other sites

mai exact ce fel de husa pt roata rezerva ai ? E vb despre cea ingusta ? Poti sa pui o poza si un part no ? Multumesc

Pun o poza cu husa din piele, in interior roata (de dimensiune normala) se tine intr-o punga mare de nylon.

post-7414-1280847010_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Bara are gauri pt senzori de parcare sau mi se pare ? pune te rog o poza cu ea mai de aproape..si spune si un pret. Multumesc

Nu am avut senzori de parcare dar pe interior bara are lipite niste repere + folie pentru toate variantele de goluri pentru a se decupa cu usurinta in service

Daca dau separat doar bara 150 euro

Ce poza vrei, cu interiorul barei? Da-mi o adresa de email

Link to comment
Share on other sites

Bara are gauri pt senzori de parcare sau mi se pare ? pune te rog o poza cu ea mai de aproape..si spune si un pret. Multumesc

Nu am avut senzori de parcare dar pe interior bara are lipite niste repere + folie pentru toate variantele de goluri pentru a se decupa cu usurinta in service

Daca dau separat doar bara 150 euro

Ce poza vrei, cu interiorul barei? Da-mi o adresa de email

 

 

 

vreau 2 poze cat mai clare una cu interiorul si una cu exteriorul barei.

adrian_adi18@yahoo.com

Mersi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.