Jump to content

DEZMEMBREZ E36 COUPE - PRETURI MICI


Recommended Posts

320i COUPE - culoare MAURITIUSBLAU METALLIC

 

*Motor 2.0 M50 NON - VANOS impecabil ~ 170 000 km reali(cutie + calculator + cardan + galerie evacuare) – 250 EURO – este pe masina, se vinde numai pe proba

*Faruri cu lupa BOSCH + semnalizatoare smoked + pleoape – 100 Euro (se pot da si separat faruri, semnalizari, pleoape)

*Triple smokded – 80 lei

*Trapa electrica completa – 250 lei

*Oglinzi electrice incalzite heliomate – 150 lei

*Volan din piele cu air bag ///M3 – necesita reconditionare piele – 100 lei

*Volan din piele cu air bag in 4 spite - IMPECABIL – 150 lei

*Scaune + bancheta + fete de usi bonus – 400 lei usor discutabil

*Suspensie sport (arcuri rosii si amortizoare sport) – 600 lei usor discutabil

*Grila cu nari facelift – 180lei

*Radiator apa – 250 lei

*OBC mic – 50 lei

*Oglinda interior – 30 lei

*Plafon in stare perfecta, cu trapa si pachet lumini interioare, si stalpi – 100 lei

*Capota in stare perfecta – 400 lei

*Aripi – 250 lei ambele

*Portbagaj – 100 lei

*Usi fata complete (geam, macara, actuator, cleanta..) – 500 lei ambele sau 300 lei/bucata

*Bara fata FACELIFT cu tot cu armatura – 250 lei

*Bara spate cu tot cu armatura si difussor – 100 lei

*Tragar (usor indoit – vezi poze) – 80 lei

*Pompa servo – 250 LEI

*Caseta directie (stare impecabila) – 250 lei (include bieletele de directie)

*Coaja bord – 80 lei

*Bord pt 6 cilindri – 80 lei (sau 150 lei cu tot cu coaja)

*Torpedo – 50lei

*Planetare – 50 EURO ambele

*Etrieri – 150 lei toti 4 (sau 40 lei bucata)

*Discuri fata – 100 lei (in stare perfecta)

*Discuri spate – 100 lei (ca si noi)

*Presuri originale din material textile – stare absolute impecabila – 100 lei setul de 4

*Nuca schimbator – 50 lei

*Vas apa parbriz cu tot cu motoras – 50 lei

*Debitmetru – 150 lei

*Electromotor – 100 lei

*Alternator – 100 lei

*Grup carcasa mica, raport 3.45, stare impecabila – 150 lei

*Cardan – 80 lei

*Traseu evacuare complet, incepand de la galerie (catalizator, toba intermediara, toba finala din inox) – 100 Euro

*Carcasa filtru de aer cu tot cu filtru – 50 lei

*Filtru de aer sport – 50 lei

*Pompa benzina – 100 lei

*Ornamente prag – 50 lei

*Baterie 80 Ah noua, factura cu garantie 24 de luni (folosita doar 2 saptamani - a costat 310 lei) – 50 EURO

*Triunghi si trusa medicala - originale BMW - 70 lei

 

 

Masina este completa momentan, am toate plasticele de pe la motor si interior, bandouri, furtune, termostat, brate, punte spate, plafoniera cu lampi pt citit + parasolare illuminate, butoane, luneta, lonjeroane, praguri, brate stergatoare, motoras stergatoare, telescoape capota si portbagaj in stare perfecta etc.. Revin cu poze informative mai tarziu, si cu altele pe masura ce mai demontez de pe ea. Posibil sa fi omis cate ceva referitor la preturi si piese, contactati pt alte informatii, si lamurim. Pt poze, contactati-ma pe messenger, pt ca aici nu mai pot pune, deoarece este spatiul limitat

 

P.S: MAI SUNT O GRAMADA DE PIESE DE PE UN ALT 320i COUPE E36 CU CLIMA

 

 

Date de contact:

Numar de telefon: 0767 572 577

Adresa e-mail sau IM: sorimarius

Link to comment
Share on other sites

MASINA ARE SI POLITA DIN SPATE CU TOT CU PERDELUTA LUNETA - 100 LEI

 

 

Senzorul de presiune de la AC 64538362055 un pret?

De unde esti?

Multumesc.

Il am, costa 50 lei. Sunt din Craiova, il pot trimite prin posta sau curier, dupa preferinte

 

Bun pretul la motor.

 

*OBC mic – 50 lei

Fara senzorul de temperatura?

OBC-ul este cel cu 11 butoane, dar are pixeli morti.. Pretul este fara senzorul de temperatura - nu stiu daca mai este pe masina sau nu senzorul

Edited by s0rinell
Link to comment
Share on other sites

Ai un capac d-ala de proiector ? Adica in bara fata, unde ar veni proiectoarele la masinile care n-au...

A..si capacul ala din bara fata, unde se prinde carligul...

 

Si un pret te rog, mersi !

nu am capacele de la proiectoare, nici cel din bara, pe care il vrei tu.. mi-ar trebui si mie astea, am tot cautat pe la dezmembrari si nu am gasit :twoup:

Link to comment
Share on other sites

320i COUPE - culoare MAURITIUSBLAU METALLIC

 

*Motor 2.0 M50 NON - VANOS impecabil ~ 170 000 km reali(cutie + calculator + cardan + galerie evacuare) – 250 EURO – este pe masina, se vinde numai pe proba

*Faruri cu lupa BOSCH + semnalizatoare smoked + pleoape – 100 Euro (se pot da si separat faruri, semnalizari, pleoape)

*Triple smokded – 80 lei

*Trapa electrica completa – 250 lei

*Oglinzi electrice incalzite heliomate – 150 lei

*Volan din piele cu air bag ///M3 – necesita reconditionare piele – 100 lei

*Volan din piele cu air bag in 4 spite - IMPECABIL – 150 lei

*Scaune + bancheta + fete de usi bonus – 400 lei usor discutabil

*Suspensie sport (arcuri rosii si amortizoare sport) – 600 lei usor discutabil

*Grila cu nari facelift – 180lei

*Radiator apa – 250 lei

*OBC mic – 50 lei

*Oglinda interior – 30 lei

*Plafon in stare perfecta, cu trapa si pachet lumini interioare, si stalpi – 100 lei

*Capota in stare perfecta – 400 lei

*Aripi – 250 lei ambele

*Portbagaj – 100 lei

*Usi fata complete (geam, macara, actuator, cleanta..) – 500 lei ambele sau 300 lei/bucata

*Bara fata FACELIFT cu tot cu armatura – 250 lei

*Bara spate cu tot cu armatura si difussor – 100 lei

*Tragar (usor indoit – vezi poze) – 80 lei

*Pompa servo – 250 LEI

*Caseta directie (stare impecabila) – 250 lei (include bieletele de directie)

*Coaja bord – 80 lei

*Bord pt 6 cilindri – 80 lei (sau 150 lei cu tot cu coaja)

*Torpedo – 50lei

*Planetare – 50 EURO ambele

*Etrieri – 150 lei toti 4 (sau 40 lei bucata)

*Discuri fata – 100 lei (in stare perfecta)

*Discuri spate – 100 lei (ca si noi)

*Presuri originale din material textile – stare absolute impecabila – 100 lei setul de 4

*Nuca schimbator – 50 lei

*Vas apa parbriz cu tot cu motoras – 50 lei

*Debitmetru – 150 lei

*Electromotor – 100 lei

*Alternator – 100 lei

*Grup carcasa mica, raport 3.45, stare impecabila – 150 lei

*Cardan – 80 lei

*Traseu evacuare complet, incepand de la galerie (catalizator, toba intermediara, toba finala din inox) – 100 Euro

*Carcasa filtru de aer cu tot cu filtru – 50 lei

*Filtru de aer sport – 50 lei

*Pompa benzina – 100 lei

*Ornamente prag – 50 lei

*Baterie 80 Ah noua, factura cu garantie 24 de luni (folosita doar 2 saptamani - a costat 310 lei) – 50 EURO

*Triunghi si trusa medicala - originale BMW - 70 lei

 

 

Masina este completa momentan, am toate plasticele de pe la motor si interior, bandouri, furtune, termostat, brate, punte spate, plafoniera cu lampi pt citit + parasolare illuminate, butoane, luneta, lonjeroane, praguri, brate stergatoare, motoras stergatoare, telescoape capota si portbagaj in stare perfecta etc.. Revin cu poze informative mai tarziu, si cu altele pe masura ce mai demontez de pe ea. Posibil sa fi omis cate ceva referitor la preturi si piese, contactati pt alte informatii, si lamurim. Pt poze, contactati-ma pe messenger, pt ca aici nu mai pot pune, deoarece este spatiul limitat

 

P.S: MAI SUNT O GRAMADA DE PIESE DE PE UN ALT 320i COUPE E36 CU CLIMA

 

 

Date de contact:

Numar de telefon: 0767 572 577

Adresa e-mail sau IM: sorimarius

bara pt fara armatura cat costa?

Link to comment
Share on other sites

250 lei, nu o dau fara armatura, ca n-am ce sa mai fac cu ea dupa. bara este facelift si vine cu tot cu bandouri, in stare impecabila - poze pe messenger, ca aici e spatiul limitat

salut.deci ,tu armatura o poti vinde leger separat... dau 200 doar pe bara!

 

250 lei, nu o dau fara armatura, ca n-am ce sa mai fac cu ea dupa. bara este facelift si vine cu tot cu bandouri, in stare impecabila - poze pe messenger, ca aici e spatiul limitat

lasa-mi pm cu id mess sa-mi dai poze...

Link to comment
Share on other sites

250 lei, nu o dau fara armatura, ca n-am ce sa mai fac cu ea dupa. bara este facelift si vine cu tot cu bandouri, in stare impecabila - poze pe messenger, ca aici e spatiul limitat

salut.deci ,tu armatura o poti vinde leger separat... dau 200 doar pe bara!

 

250 lei, nu o dau fara armatura, ca n-am ce sa mai fac cu ea dupa. bara este facelift si vine cu tot cu bandouri, in stare impecabila - poze pe messenger, ca aici e spatiul limitat

lasa-mi pm cu id mess sa-mi dai poze...

ti-am zis, nu o dau decat cu tot cu armatura, ca nu o mai cumpara nimeni dupa. sorimarius este id-ul meu, contacteaza-ma sa iti arat poze cu piesele pe care le vrei

 

o seara buna

 

 

P.S: Se mai adauga la vanzare un casetofon original de bmw e36 BLAUPUNKT - 50 lei

Edited by s0rinell
Link to comment
Share on other sites

250 lei, nu o dau fara armatura, ca n-am ce sa mai fac cu ea dupa. bara este facelift si vine cu tot cu bandouri, in stare impecabila - poze pe messenger, ca aici e spatiul limitat

salut.deci ,tu armatura o poti vinde leger separat... dau 200 doar pe bara!

 

250 lei, nu o dau fara armatura, ca n-am ce sa mai fac cu ea dupa. bara este facelift si vine cu tot cu bandouri, in stare impecabila - poze pe messenger, ca aici e spatiul limitat

lasa-mi pm cu id mess sa-mi dai poze...

ti-am zis, nu o dau decat cu tot cu armatura, ca nu o mai cumpara nimeni dupa. sorimarius este id-ul meu, contacteaza-ma sa iti arat poze cu piesele pe care le vrei

 

o seara buna

 

armatura este din fibra sau aluminiu??

P.S: Se mai adauga la vanzare un casetofon original de bmw e36 BLAUPUNKT - 50 lei

 

 

250 lei, nu o dau fara armatura, ca n-am ce sa mai fac cu ea dupa. bara este facelift si vine cu tot cu bandouri, in stare impecabila - poze pe messenger, ca aici e spatiul limitat

salut.deci ,tu armatura o poti vinde leger separat... dau 200 doar pe bara!

 

250 lei, nu o dau fara armatura, ca n-am ce sa mai fac cu ea dupa. bara este facelift si vine cu tot cu bandouri, in stare impecabila - poze pe messenger, ca aici e spatiul limitat

lasa-mi pm cu id mess sa-mi dai poze...

ti-am zis, nu o dau decat cu tot cu armatura, ca nu o mai cumpara nimeni dupa. sorimarius este id-ul meu, contacteaza-ma sa iti arat poze cu piesele pe care le vrei

 

o seara buna

 

 

P.S: Se mai adauga la vanzare un casetofon original de bmw e36 BLAUPUNKT - 50 lei

armatura este din fibra sau aluminiu?vezi ca te-am bagat in lista...

Link to comment
Share on other sites

este din aluminiu armatura. astept sa vb si iti arat poze

 

In ce stare is farurile ,ma intereseaza.

salut, au fost in stare impecabila, dar s-au vandut

ce culoare este bara?

MAURITIUSBLAU METALLIC este culoarea masinii, iar bara este aceeasi culoare.. albastru inchis, mai exact. contacteaza-ma pe messenger si iti arat poze, ca e mult mai simplu

Link to comment
Share on other sites

este din aluminiu armatura. astept sa vb si iti arat poze

 

In ce stare is farurile ,ma intereseaza.

salut, au fost in stare impecabila, dar s-au vandut

ce culoare este bara?

MAURITIUSBLAU METALLIC este culoarea masinii, iar bara este aceeasi culoare.. albastru inchis, mai exact. contacteaza-ma pe messenger si iti arat poze, ca e mult mai simplu

auzi armatura separat cat costa...?

Link to comment
Share on other sites

este din aluminiu armatura. astept sa vb si iti arat poze

 

In ce stare is farurile ,ma intereseaza.

salut, au fost in stare impecabila, dar s-au vandut

ce culoare este bara?

MAURITIUSBLAU METALLIC este culoarea masinii, iar bara este aceeasi culoare.. albastru inchis, mai exact. contacteaza-ma pe messenger si iti arat poze, ca e mult mai simplu

auzi armatura separat cat costa...?

250 lei, cu tot cu bara :twoup:) nu am auzit pe nimeni sa vanda armatura separat, ca logic, daca o indoi, intai spargi spoilerul.. si, cel care ar cumpara-o, are nevoie si de el

Link to comment
Share on other sites

este din aluminiu armatura. astept sa vb si iti arat poze

 

In ce stare is farurile ,ma intereseaza.

salut, au fost in stare impecabila, dar s-au vandut

ce culoare este bara?

MAURITIUSBLAU METALLIC este culoarea masinii, iar bara este aceeasi culoare.. albastru inchis, mai exact. contacteaza-ma pe messenger si iti arat poze, ca e mult mai simplu

auzi armatura separat cat costa...?

250 lei, cu tot cu bara :)) nu am auzit pe nimeni sa vanda armatura separat, ca logic, daca o indoi, intai spargi spoilerul.. si, cel care ar cumpara-o, are nevoie si de el

stai linistit amice...am gasit armatura separat aici pe forum!!! :twoup:

Link to comment
Share on other sites

este din aluminiu armatura. astept sa vb si iti arat poze

 

In ce stare is farurile ,ma intereseaza.

salut, au fost in stare impecabila, dar s-au vandut

ce culoare este bara?

MAURITIUSBLAU METALLIC este culoarea masinii, iar bara este aceeasi culoare.. albastru inchis, mai exact. contacteaza-ma pe messenger si iti arat poze, ca e mult mai simplu

auzi armatura separat cat costa...?

250 lei, cu tot cu bara :)) nu am auzit pe nimeni sa vanda armatura separat, ca logic, daca o indoi, intai spargi spoilerul.. si, cel care ar cumpara-o, are nevoie si de el

stai linistit amice...am gasit armatura separat aici pe forum!!! :twoup:

Ai PM

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.