Jump to content

Vand/Schimb Bmw E12


Sportivu

Recommended Posts

Salutare,

 

Dupa cum spune titlul se vinde/se schimba BMW E12, 525, 1979 cu altceva (preferabil SCHIMB cu E21, E28, E30 sau chiar si E32, sau alte idei de vechituri)

 

Masina a fost ingrijita in limita posibilitatilor financiare si temporale.

Exista ITP, actele sunt pe numele meu, impozitul este la zi. De asemenea, seriile sunt absolut curate, exista pana si abtipildele de fabrica pe contra-aripi, parbriz si stalpul usii soferului. Singurele modificari: bare fata + spate de E28 (ca mi-au placut mie mai mult) + automat- fusta fata de E28. A fost automata si am facut conversia la getrag 262 tot de pe un E12 525 (acelasi an) pentru ca intr-o zi pur si simplu automata a refuzat sa mai mearga inainte :twoup:

 

Pretul de vanzare este 1800 euro cash, negociabil la fata locului, desi de preferat este un schimb.

 

contact: 0720389750 sau PM Catalin.

 

 

 

PS: nu cred ca isi au rostul comentarii rautacioase, cum am vazut ca se practica Masina este simpla, cinstita, are si probleme (dar nu iesite din comun), pe care le voi discuta cu cei interesati. Nu se vinde din cauza impozitului, este cam la pragul la care era inainte un 2.8...adica inca decent si platibil.

post-11448-1279554768_thumb.jpg

post-11448-1279554802_thumb.jpg

Edited by Sportivu
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.