Jump to content

DEZEMBREZ 318is coupe 1993 visiniu


Recommended Posts

DEZEMBREZ 318is coupe 1993 visiniu, masina a fost iesita in decor pe ploaie intr-un gard cu stilpi din beton si plasa de sirma. am luat de pe ea motor cutie si instalatii. avarii: capota motor, bara fata, usa si geam dreapta, prag dreapta, parbriz, brat stinga spate rupt. in rest toate elementele sunt intregi dar zgiriate de sirma. masina are jante aliaj pe 16, dar cea stinga spate necesita indreptata. cauciucuri vara michelin bunicele. interiorul este neafectat.... vind tot la 400 euro sau pe elemente.... :twoup: Edited by saftulescu
Link to comment
Share on other sites

e36, '93 3.1.8is avariat, ai luat de pe ea motor, cutie si instalatiile, adica ai luat cam tot ce e interesant :twoup:) scaunele din fata in ce stare sunt? eventual niste poze. m-ar interesa 2 scaune, sau cel putin doar cel de la sofer daca este negru cu gri inchis

 

sa semene culorii de mai jos

post-9354-1279797260_thumb.jpg

Edited by buldogu_bld
Link to comment
Share on other sites

e36, '93 3.1.8is avariat, ai luat de pe ea motor, cutie si instalatiile, adica ai luat cam tot ce e interesant :twoup:) scaunele din fata in ce stare sunt? eventual niste poze. m-ar interesa 2 scaune, sau cel putin doar cel de la sofer daca este negru cu gri inchis

 

sa semene culorii de mai jos

mda. am gasit o masina fara chestiile interesante si mut de pe a mea ca sa ramin si eu cu o masina. scaunele din fata daca esti familiar cu modelul atunci vei stii ca toate se tocesc in aceleasi locuri. si da sunt negru cu gri inchis. revin cit de curind cu poze...

Link to comment
Share on other sites

Mai am urmatoarele piese din mixul celor doua masini:

 

SCAUNE FATA GRI CU NEGRU - 150 RON

SCAUNE SPATE GRI CU NEGRU SI CENTURI - 150 RON

USA CULOARE VISINIU SOFER COMPLETA CU MACARALE SI GEAM - 300RON

OGLINDA LATERALA ELECTRICA SOFER CULOARE VISINIU - 100 RON

MACARALE, INSTALATIE SI FATA USA PASAGER- 200 RON

CRIC ORIGINAL BMW 2 BUC. - 50 RON/BUC

LUNETA SPATE INTACTA - 180 RON

REZERVOR DETERGENT PARBRIZ - 40 RON

BORD COMPLET CU CEASURI DE PE 320I - 280 RON

MANETA FRINA DE MINA CU CABLU - 100 RON

CENTURI SIGURANTA FATA - 80 RON

GEAM SPATE STINGA+DREAPTA CU MECANISM INCHIDERE - 50 RON/BUC

BARA SPATE CULOARE VISINIU PEFORATA SI ZGIRIATA USOR - 50 RON

BARA FATA CULOARE VISINIU ZGIRIATA SI CU O PRINDERE RUPTA - 30 RON

USA PORTBAGAJ COMPLETA SI FUNCTIONALA CULOARE VISINIU CU ZGIRIETURI - 200 RON

POMPA SERVO FRINA COMPLETA DE PE 320I - 220 RON

SET ABS COMPLET DE PE 320I - 150 RON

PUNTE FATA COMPLETA DE PE 320I - 200 RON

DIRECTIE COMPLETA CU CASETA DE PE 320I - 300 RON

TELESCOAPE FATA + SPATE SI ARCURI - 200 RON

BARA STABILIZARE DE PE 320I - 85 RON

VOLAN COMPLET CU AIRBAG FARA PIELE - 120 RON

SISTEM STERGATOARE PARBRIZ COMPLET CU MOTORAS - 95 RON

CLAXON - 60 RON

INCALZIRE AEROTERMA BEHR - 110 RON

REZERVOR CARBURANT CU SONDE SI CONDUCTE - 150 RON

ARIPI STINGA + DREAPTA SPATE CULOARE NEGRU - 100 RON/BUC

ARIPI FATA STINGA + DREAPTA USOR INDOITE SI ZGIRIATE CULOARE VISINIU - 35 RON/BUC

CONSOLA CENTRALA INTRE SCAUNE CU 2 SCRUMIERE SI BUTOANE GEAMURI - 95 RON

MINERE PLAFONIERA PT PASAGERI 3 BUC - 25 RON/BUC

OGLINDA RETROVIZOARE - 120 RON

LAMPA CENTRALA + LAMPI LATERALE SPATE INTERIOARE - 60 RON

DISCURI FRINA 4 BUC - 80 RON/BUC

ETRIERI 4 BUC - 50 RON/BUC

CAPITONAJ CAPOTA - 40 RON

PUNTE SPATE COMPLETA FARA BRAT STINGA - 120 RON

 

Piesele se pot preda personal in Timisoara sau prin curier. Detalii la 0725.432.836

Link to comment
Share on other sites

Inmatriculata RO ? Pune si ceva poze . Interesat !

 

I-mi raspunzi ?

 

Am renuntat la varianta de a-mi vinde epava mea avariata care DA este inmatriculata si fac recarosare. Am un 320I negru neinmatriculat, tot coupe, de pe care am inceput sa-mi iau ce-mi trebuie. Practic vind tot ce-mi ramine (vezi lista mai sus) din aceste doua masini, a mea 318IS visniu si 320I negru, ambele coupe. Ai poze mai jos cu cea visinie, iar cea neagra e neagra, nezgiriata, neimatriculata si fara motor sau cutie.

post-5566-1280321060_thumb.jpg

post-5566-1280321065_thumb.jpg

post-5566-1280321070_thumb.jpg

post-5566-1280321075_thumb.jpg

post-5566-1280321080_thumb.jpg

post-5566-1280321087_thumb.jpg

post-5566-1280321093_thumb.jpg

post-5566-1280321097_thumb.jpg

post-5566-1280321102_thumb.jpg

post-5566-1280321107_thumb.jpg

post-5566-1280321110_thumb.jpg

post-5566-1280321115_thumb.jpg

post-5566-1280321119_thumb.jpg

post-5566-1280321123_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Inmatriculata RO ? Pune si ceva poze . Interesat !

 

I-mi raspunzi ?

 

Am renuntat la varianta de a-mi vinde epava mea avariata care DA este inmatriculata si fac recarosare. Am un 320I negru neinmatriculat, tot coupe, de pe care am inceput sa-mi iau ce-mi trebuie. Practic vind tot ce-mi ramine (vezi lista mai sus) din aceste doua masini, a mea 318IS visniu si 320I negru, ambele coupe. Ai poze mai jos cu cea visinie, iar cea neagra e neagra, nezgiriata, neimatriculata si fara motor sau cutie.

salut,zi un pret la bancheta spate(cea pe care stai)dak nu e rupta,ca a mea e varza....dupa masina din poze...

Link to comment
Share on other sites

Inmatriculata RO ? Pune si ceva poze . Interesat !

 

I-mi raspunzi ?

 

Am renuntat la varianta de a-mi vinde epava mea avariata care DA este inmatriculata si fac recarosare. Am un 320I negru neinmatriculat, tot coupe, de pe care am inceput sa-mi iau ce-mi trebuie. Practic vind tot ce-mi ramine (vezi lista mai sus) din aceste doua masini, a mea 318IS visniu si 320I negru, ambele coupe. Ai poze mai jos cu cea visinie, iar cea neagra e neagra, nezgiriata, neimatriculata si fara motor sau cutie.

salut,zi un pret la bancheta spate(cea pe care stai)dak nu e rupta,ca a mea e varza....dupa masina din poze...

 

are o dunga descusuta. in rest stare buna. 90 RON.

Link to comment
Share on other sites

Am renuntat la varianta de a-mi vinde epava mea avariata care DA este inmatriculata si fac recarosare. Am un 320I negru neinmatriculat, tot coupe, de pe care am inceput sa-mi iau ce-mi trebuie. Practic vind tot ce-mi ramine (vezi lista mai sus) din aceste doua masini, a mea 318IS visniu si 320I negru, ambele coupe. Ai poze mai jos cu cea visinie, iar cea neagra e neagra, nezgiriata, neimatriculata si fara motor sau cutie.

 

Multumesc de raspuns .

Link to comment
Share on other sites

ce culoare e masina donatoare? cat vrei pe capota?

 

culoare negru. vezi poze mai sus. capota nu se vinde. o folosesc pt masina mea.

 

poti pune o poza mai detaliata cu volanul de pe masina neagra?ma intereseaza doar colacul

 

zilele astea nu ajung la masina sa-ti mai fac poze la volan, dar ai mai sus una facuta de pe scaun sofer. pret cu airbag 120 RON, iar fara 100 RON.

Link to comment
Share on other sites

nici aripa stanga fata nu se vinde?

Ba da uite aici: ARIPI FATA STINGA + DREAPTA USOR INDOITE SI ZGIRIATE CULOARE VISINIU - 35 RON/BUC

 

far dreapta cu lupa pt e36 coupe??

 

Este dar fara sticla. In rest functional. Dai cat vrei.

 

fete usi fata?

in ce stare sunt,pret,poze?

 

40 RON/BUC.

post-5566-1280845160_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.