Jump to content

Vand BMW E46 318 ci


mihai1982

Recommended Posts

An fabricatie : 2001 cumparata din Romania de noua

Motor : 1,9 118 cp ( 4 cilindrii ) – consum urban 10,5

KM : 92.000

Dotari : ASC, interior tapiterie piele integral, scaune incalzite, oglinzi electrice incalzite, calculator de bord, clima, senzori parcare, geamuri elctrice fata – spate, geamuri fumurii spate , jante vara BBS 17” , jante iarna BMW 16”, xenon faza scurta , proiectoare ceata , radio/cd, cotiera .

 

Amortizoare schimbate recent bilstein B6 si flanse lemforder , bucsi bascule powerflex , ulei si filtre schimbate , facturi doveditoare .

Masina functioneaza si arata impecabil , merita vazuta , rog seriozitate .

 

Pret : 9500 euro

post-8481-1280338129_thumb.jpg

post-8481-1280338136_thumb.jpg

post-8481-1280338148_thumb.jpg

post-8481-1280338165_thumb.jpg

post-8481-1280338171_thumb.jpg

post-8481-1280338176_thumb.jpg

post-8481-1280338294_thumb.jpg

post-8481-1280338303_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Frumoasa, dar sa nu exageram la consumul urban. Daca scrie in carte ca e asa nu inseamna ca e asa si la noi. Probabil e asa in Stuttgart... In bucuresti consumul acestui motor este de 12 litri, fara suparare. Am acelasi motor si in bucuresti consuma 10,5 daca merg ca o babuta si lesin de cald inauntru...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Salut...frumoasa masina,o vad des vis-a-vis de sala unde muncesc!

Pe mine m`ar interesa jantele,daca vrei un schimb cu ale mele...le poti vedea in fata salii nr masinii este B 100 AAM,am 5 jante cu 5 gume noi!

Pentru cei interesati de masina....chiar arata f bine masina,parca ar fi noua!

Bafta la vanzare!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 8 months later...
  • 2 weeks later...

intrebarea asta o pun anumiti cumparatori..Nu e una f inspirata . Cel putin pe mine ma agreseaza grav , imi vine sa le dau una :laugh:

 

Le poti raspunde asa: "dar tu de ce vrei sa o cumperi" :rolleyes: ..intradevar e o intrebare inutila. Daca le spui ca vrei sa cumperi ceva mai scump, parca se simt mai bine..in cazul in care le spui ca ai nevoie de bani o sa vina cu o oferta de 2lei :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.