Jump to content

Cumpar e 34


iura

Recommended Posts

Dupa cum spune si titlul doresc sa achizitionez un e 34, cu dotari peste medie, intr-o stare foarte buna atat tehnic cat si estetic, mai asles interior, bugetul alocat este de 5000-5500 E, astept oferte, masina o achizitionez pentru uz personal ( fost posesor de E 34 525 ), imi doresc foarte tare acest model, dar masina sa se gaseasca intr-o stare foarte buna. Contact chelu_san@yahoo.com
Link to comment
Share on other sites

Nu zic ca nu sunt reusite e34, dar ce sanse mai sunt sa gasesti una odihnita dupa atatia ani?

 

In orice caz daca au fost intretinute sunt mai odihnite ca masinile de productie autohtona si ca multe masini la fel intretinute din anii 1998-1999 (exemplu prefer E34 1993 decat Renault Laguna 1998). Acuma nu zic gasesti si BMW-uri obosite de vai si amar (multi tarani care si-au cumparat BMW si nu stiu ce is alea filtre, ulei, revizii din cand in cand), dar oricum daca ai noroc sa gasesti unul bun sunt ok

Link to comment
Share on other sites

De acord cu Dumneata, un E34 bun merita banii, insa e cam greu sa gasesti un E34 "curat" la exterior, poate gasesti dar foarte greu, sunt totusi masini care au o varsta. Un E34 aproape de original dpdv tehnic gasesti pentru ca sunt destui care au fost incantati de masina si au investit cat trebuie si cand trebuie pentru a intretine masina, insa aspectul exterior le tradeaza, nu cred sa gasesti un E34 fara pic de rugina sau "bubitze" ale caroseriei.

 

Un E34 "teapan" merita 3000 Euro pe vremurile astea, nu mai mult, e doar o perere personala nu mi'o lua in nume de rau ...

 

*PS... erau saptamanile trecute pe autovit ( eu le-am vazut - nu vb din auzite ) doua E34 care aratau bine bine // un 520i visiniu automatik cu nr de BN si un 520 non vanos breack albastru cu nr de B, masini care pareau intacte la prima vedere.

http://autovit.ro/bmw-520-C14300938.html

 

Bafta in alegerea masinii mult dorite.

Link to comment
Share on other sites

EU NU ! Poate sa mi-o ia lumea in nume de rau dar vreau un e 34 care sa ...merite ... ! Nu un e 39 obosit !

salut eu l-am pus pe al meu de vanzare topicul de prezentare e pe aici daca te intereseaza pretul este de 3300 neg .pt mai multe detalii ori pe mess ori p.m

Link to comment
Share on other sites

Vad ca esti in Bucuresti: la Tricodava, pe partea cu parcul e de o saptamana un e34 520i SUPERB!!! Rosu, piele neagra, faruri originale ca noi, stopuri pe spate cu marsarier alb care par ca noi, jante mesh, geamuri fumurii. Arata spectaculos masina. Probabil pt ca vopseaua pe ea arata foarte bine. Nu am vazut sa aiba AC (nu prea se vede prin geamurile fumurii) si este pe Bulgaria. Vreo 2500Euro. Daca ai chef sa vezi o masina misto, du-te pe acolo.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Cred ca va agitati degeaba stimati colegi oferind masina spere vanzare initiatorului topicului !!! Nu cred ca e cumparator .... , oricat de pretentios si tipicar ai fi 5000 - 5500 Euroi pentru un E34 este posibil doar pentru o masina din salonul ADAC sau din muzeul BMW !!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.