Jump to content

Vand BMW 118D


c.sainz

Recommended Posts

Exact!! Si, daca va uitati in calendar (suntem in august 2010!!) si la semnatura colegului D-RIVE (530 d - 2011), veti intelege!

Asta NU inseamna ca vrea sa pacaleasca pe cineva!!!!! :twoup:

Cu stima!

masina ta e fabricata in 2008 ,in carte in 2009

eu cumpar masina nu cartea.

mersi

Cu stima!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pai unii amesteca faptul ca masina e model 2011 cu faptul ca ea e fabricata si are an de fabricatie 2010. Sunt doua lucruri diferite.

Ca sa inlatur orice dubiu, masina mea e fabricata in luna a 5-a 2010 si este model 2011, an de fabricatie 2010. Dar daca o mai intarziam o luna, era foarte posibil sa am si an de fabricatie 2011 trecut in cartea de identitate.

Link to comment
Share on other sites

bai frate ce circ..:twoup:

nu-l cunosc pe om.. dar pacat de masina buna..nelovita, km reali eventual, motor super, pret relativ ok, sa nu fie cumparata pt ca cine citeste isi face vreo idee aiurea despre vanzator..cum ca de ce o vinde 2 masini odata(desi a zis ca are nevoie urgenta de bani) sau ca o fi refuzat sa mai cumpere niste piese de la un alt user(desi multi altii fac asta si nu sunt spanzurati in piata publica)

ce e de asemenea adevarat e ca omu a pus un pic gresit problema fabricatiei, si a creat un fel de enigma aiurea.. cand putea sa fie mai flexibil.. nu neaparat a vrut sa minta..doar ca el are alt punct de vedere asupra anului fabricatiei unei masini(adica conteaza cartea spre deosebire de data efectiva a livrarii,etc).si nu a fost flexibil cu parerile voastre pt ca voi nu va dati seama la ce stres supuneti un vanzator cand el stie ca vinde ceva ok si vin 10 insi sa bage tot felul de strambe aiurea mai ceva ca la otv.. prima oara raspunzi politicos, a doua la fel.. da de la a treia.. ori pleci de pe forum ori incepi sa injuri:)

bafta la vanzare! si colegilor le doresc sa fie mai.. toleranti, nu doar combatanti.

Link to comment
Share on other sites

E bine ca, totusi, cativa colegi au inteles!! Totul este REAL la masina (service, km, garantie etc). Toate aceste carcoteli au fost facute DOAR de colegi complet dezinteresati de cumparare! Doar ca sa facem discutii inutile.

Multumesc "Diesel Power".

Cu stima

Link to comment
Share on other sites

E bine ca, totusi, cativa colegi au inteles!! Totul este REAL la masina (service, km, garantie etc). Toate aceste carcoteli au fost facute DOAR de colegi complet dezinteresati de cumparare! Doar ca sa facem discutii inutile.

Multumesc "Diesel Power".

Cu stima

... sau poate iti sunt prieteni, pe care i-ai pus sa posteze. Ce zici de asta? Glumeam si eu... :)

offf...

la mine nu intra nimeni sa comenteze (macar de rau)... :)

Inseamna ca masina ta este foarte interesanta pentru cei ce comenteaza, nu?

frumoasa mititica, bafta la vanzare :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Unul singur imi este prieten, e adevarat! Dar de mult timp si de pe alt forum. Dar asta NU are nicio importanta! Toti cartitorii fac comentarii aiurea FARA sa vada nimic!

Din fata ecranului, poti scrie orice! Nu ma deranjeaza. Toate masinile pe care le-am vandut au fost impecabile, au fost ale mele, cumparate de aici, de la reprezentanta.

Mai mult, le-am vandut in perioada de garantie (ca si aceasta!). Asa ca, discutiile rautacioase, nu ma intereseaza.

Cu stima

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

daca tot vrei sa dai un up mascat,barem sa o faci ca la carte.

 

 

 

hai sa repetam:

 

 

pret initial cerut de tine in primul post(cu toate ca nu se pune,reducerea de 10% se face din ultimul pret afisat)

 

Masina este IMPECABILA, optic si functional, fara accident, tinuta in garaj

Pret: 16.300 EURO negociabil

Date de contact:

 

 

16300 negociabil-10%=14670 euro negociabil

 

 

ps am cumparat masina ,deci nu ma mai intereseaza.

Link to comment
Share on other sites

Cei 10% se aplica la ultimul pret. Nu sunt admise nici smecheriile cu crescutul pretului ca sa ai de unde sa scazi cei 10%.

Astea sunt regulile acestui forum. Cine nu le poate respecta sau cauta tot felul de smecherii sa le ocoleasca, este invitat sa nu mai posteze.

 

Topic inchis 10 zile.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Recapitulam dupa redeschidere:

An fabricatie 2009, GARANTIE pana in noiembrie 2011!!!

-rulaj: 52.000 km. (REALI, carte service, revizii la zi)

Caracteristici:

- vopsea metalizata TITANIUM SILVER

- Stofa Network ANTHRAZIT

- clima automata bi-zona

- radio CD PROFESSIONAL+MP3 +comenzi pe volan-6 taste

- inchidere centralizata

- geamuri electrice fata spate

- oglinzi electrice si incalzite

- oglinda interioara cu effect heliomat

- faruri xenon

- lumini de zi permanente

- instalatie de spalat faruri

- proiectoare ceata

- ABS+EDB+ESP+ASR

- airbag-uri (frontale, laterale, cortina)

- volan SPORT, multifunctional in piele

- jante M pe 17 (7J fata + 7,5J spate, anvelope 205/50 si 225/45) - noi

- jante iarna pe 16

- prezoane antifurt BMW

- tetiere spate rabatabile

- functie Start/Stop motor automata

- functie Brake Energy Regeneration

- Efficient Dynamics

- alarma

- cotiera centrala

- covorase velur

- parti exterioare in culoarea caroseriei

- kit fumatori

 

 

BMW Basic Service Inclusive - 5 ani sau 100.000 km

Garantie Automobile Bavaria pana in noiembrie 2011

 

 

 

Masina este IMPECABILA, optic si functional, fara accident, tinuta in garaj

Pret: 15.990 EURO negociabil

tel: 0727.999.888

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.