Jump to content

e46 schimb geamuri ionizate cu standard


B.M.W.

Recommended Posts

salut,,ma intereseaza. poti sa-mi dai o poza? care este graduld e ionizare?

 

Salut, am mai primit o oferta pe privat. Ideea e ca eu sunt cam afon, dar daca esti in Bucuresti ne putem vedea. Ma deplasez eu.

 

singura poza pe care o am. depinde de inaltimea de la care te uiti la masina. de afara de la nivelul geamului se vede chiar oglinda. din interior vizibilitatea e perfecta

 

poza asta e facuta mai de jos si se vede mai transparent.

post-5415-1282152972_thumb.jpg

Edited by B.M.W.
Link to comment
Share on other sites

se amana un pic. nu stiu la ce foloseste antena de pe luneta si s-ar putea sa fie o gaura in luneta pe unde vin firele. trebuie sa verific. in cazul asta nu cred ca ar vrea nimeni o luneta cu o gaura in ea.

 

nu e gaura .E lipita , se da f usor jos cu ata dentara, e o antena gsm, probabil masina a avut carkit.

Link to comment
Share on other sites

se amana un pic. nu stiu la ce foloseste antena de pe luneta si s-ar putea sa fie o gaura in luneta pe unde vin firele. trebuie sa verific. in cazul asta nu cred ca ar vrea nimeni o luneta cu o gaura in ea.

 

nu e gaura .E lipita , se da f usor jos cu ata dentara, e o antena gsm, probabil masina a avut carkit.

I-am spus si eu ca nu are cum sa fie gaura in luneta dar nu ma crezut :twoup:

Edited by edy1092
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 4 months later...

UP !

 

UPDATE: Am achizitionat geamurile spate. Mai am nevoie doar de geamurile fata si luneta

 

cel care face schimb cu mine primeste tot (fata/spate/luneta) si in plus isi pastreaza geamurile din spate (2 mari si 2 mici).

 

anunt valabil inca 1 saptamana. dupa aia schimb tot si le bag la vanzare.

Link to comment
Share on other sites

UPDATE:

 

Am dezlipit antena de pe luneta. Era doar lipita, nu este nici o gaura acolo. Luneta este intreaga.

 

Incep sa cred ca geamurile pe fata nu sunt ionizate (sau ionizate f putin), deoarece dupa ce le-am montat pe cele stock pe spate, par sa fie de aceasi culoare cu cele de pe fata.

 

O poza ceva mai veche (cand aveam geamuri ionizate si pe spate):

post-5415-0-43651100-1304506734_thumb.jpg

Edited by B.M.W.
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.