Jump to content

track to MP3


adi_fox07

Recommended Posts

Nu stiu exact ce poti face cu interfata aia de la Bosch.

 

Poti sa vii daca vrei, nu iti pot garanta ca reusesc sa il fac dar nici nu vad de ce nu ar merge.

In afara de al meu l-am mai activat la un E60 din 2003/10 cu navi business. La modelele fara navi nu se poate activa.

 

Daca nu vrei sa faci atata drum o sa fiu de duminica pana pe joi in Cluj.

 

 

Aha. Am inteles, oricum incercarea din cate stiu eu moarte n-are :twoup: .

 

Mersi frumos. Am sa te anunt daca reusesc sa vin in CJ in perioada asta printr-un PM si am sa iti cer atunci daca va fi cazul mai multe date !!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pentru ca pe primele versiuni de soft nu au putut sa faca mp3-ul sa ruleze cum trebuie asa ca l-au lasat dezactivat.

Si am observat si eu treaba asta, dupa ce mi l-am activat pe masina mea care e din 2004/4 la mixuri de exemplu care sunt de o ora sau doua se intampla sa se mai intrerupa si sa treaca la urmatoarea piesa.

Intradevar problema asta probabil s-ar putea rezolva printr-un update de soft la masina dar pe mine nu ma deranjeaza atata de tare incat sa se merite sa il fac.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
se pare k nu gasim pe nimeni care sa ne activeze functia mp3. Doar ralfy ne poate ajuta, daca va avea vreodata un drum prin bucuresti...

salut aceeasi problema o am si eu nu e activata functia pt. MP3, BMW-ul meu e din 2006si am Navi Bussnies. Si la mine se poate face la reprezentanta?

 

salut prieteni. cum pot face sa imi citeasca si mie cd player-ul mp3? trebuie upgrade de soft? mentionez ca am navigatie proffesional

salut aceeasi problema o am si eu nu e activata functia pt. MP3, BMW-ul meu e din noiembrie 2006 . Si la mine se poate face la reprezentanta?

Edited by ronnin75
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Se poate face la orice reprezentanta. E o lista cu retrofitururi in softul lor (Aux-in, Mp3 si inca vreo 100-150 de chestii ).

Nu dureaza mai mult de jumatate de ora ( cu interfata conectata la ambele busuri : ODBII si celalalt pe fibra optica din torpedou).

Link to comment
Share on other sites

Pentru ca pe primele versiuni de soft nu au putut sa faca mp3-ul sa ruleze cum trebuie asa ca l-au lasat dezactivat.

Si am observat si eu treaba asta, dupa ce mi l-am activat pe masina mea care e din 2004/4 la mixuri de exemplu care sunt de o ora sau doua se intampla sa se mai intrerupa si sa treaca la urmatoarea piesa.

Intradevar problema asta probabil s-ar putea rezolva printr-un update de soft la masina dar pe mine nu ma deranjeaza atata de tare incat sa se merite sa il fac.

 

Salut

Stiti cumva daca pe E39 2002 professional se poate face acest "update"?

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

nu stie nimeni pe cineva din timisoara care imi poate activa mp3-ul pe un e60? :twoup: mersii

 

 

Daca nu ti-ai activat inca mp3-ul si ai drum prin Arad ti-l activez eu gratuit...si alte chestii daca vrei tot gratuit :)

Link to comment
Share on other sites

Daca nu ti-ai activat inca mp3-ul si ai drum prin Arad ti-l activez eu gratuit...si alte chestii daca vrei tot gratuit :)

Si daca are soft-ul vechi pe CCC ii faci upate de soft?

Link to comment
Share on other sites

trebuie citite optiunile in module aferente:in MASK sau CAPPL si deacolo tragi concluziile daca trebuie facut update sau nu...

OK asta stiu dar intrebarea mea era daca TREBUIE facut update cum faci?

Link to comment
Share on other sites

Daca trebuie update nu fac...il trimit la tine :) .Tu ai MOST eu doar d-can.Dar merge singular si cu winkfpt.Eu fac gratuit deci nu ma complic....:)

OK dar stii bine ca daca faci singular cu winkfpt mai trebuie facut si in alte module si apropo de MOST,saptamana viitoare sper sa-mi vina ICOM-ul ca am testat saptamana trecuta OPS-ul cu ISTA/P pe un F07 si nu se conecteaza cu masina noroc ca am avut un ICOM la mine de teste si am intrat pe ea....

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.