Jump to content

Vand lanterna originala


Recommended Posts

50lei cu precizarea sa fie buna lanterna/acumulatorul.

 

 

 

Masina de pe care a fost scoasa e dezmembrata de aprox 7-8 luni. Lanterna functiona la momentul respectiv, insa acum e descarcata si nici nu am vreun E36 pe care sa o pot incarca(se aprinde dar foarte putin-cred ca e descarcata de tot).

Astazi abia m-am uitat daca are baterie, de aceea nu am precizat de la inceput starea ei.

Pretul coboara la 50RON transport inclus cu Posta Romana, insa nu garantez starea acumulatorului si nici nu stiu ce model de acumulator este.

Link to comment
Share on other sites

Sunt perfect de acord cu tine. De aceea am precizat ca in momentul de fata se aprinde doar filamentul becului respectiv intr-o mica masura, deci cine o doreste in starea in care este o ia asa.

pretul scade cu 10% deci 45 ron transp incl. cu posta romana sau ofer lanterna bonus la achizitonarea de piese de minim 300ron din topicul "Dezmembrez E36 316i Sedan, motor M40, preturi bune"

 

 

0745 11 65 96

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.