Jump to content

tot eu


edy74

Recommended Posts

Guest IulianE
daca era tata Ursu pitesteanul tanar adolescent senil in baston de 46 de ani iti zice batraneste ca prietena ta te doreste din cauza BMW-ului aspirator de balerine....Delirez...e tarziu nu ma lua in serios :blink: Edited by IulianE
Link to comment
Share on other sites

daca era tata Ursu pitesteanul tanar adolescent senil in baston de 46 de ani iti  zice batraneste ca prietena ta te doreste din cauza BMW-ului aspirator de balerine....Delirez...e tarziu nu ma lua in serios :blink:

123617[/snapback]

 

 

hehe......., mishto

Link to comment
Share on other sites

daca era tata Ursu pitesteanul tanar adolescent senil in baston de 46 de ani iti  zice batraneste ca prietena ta te doreste din cauza BMW-ului aspirator de balerine....Delirez...e tarziu nu ma lua in serios :)

123617[/snapback]

 

 

 

poate nu v-a spus edy74 k datorita prietenei are bmw-ul ala k i-a facut tatsu reducere 13% de la automobile bavaria....altfel avea un jaf de cielo.si pleoapele mattig tot de la tatsu ei le are.dar s-a vazut baiatul cu masina si gata a termin :blink: at-o cu ea

Link to comment
Share on other sites

lol, e genul.........

123635[/snapback]

 

 

misto asta.daca nu te porti frumos cu ai tai nici ca-ti mai platesc masina k doar e in leasing pe 4 ani si la 32 de ani stai inca cu ai tai in casa.si nu se compara masina ta cu cea a prietenei tale.a ei are ink vreo 160cp in plus

Link to comment
Share on other sites

poate nu v-a spus edy74 k datorita prietenei are bmw-ul ala k i-a facut tatsu reducere 13% de la automobile bavaria....altfel avea un jaf de cielo.si pleoapele mattig tot de la tatsu ei le are.dar s-a vazut baiatul cu masina si gata a termin :blink: at-o cu ea

123636[/snapback]

 

 

de park a platit el mashina sau pleoapele..., reducere primeam oricum . asta e genul ei...., pierde si tre sa se razbune..... ce patetic

Link to comment
Share on other sites

Guest IulianE
poate nu v-a spus edy74 k datorita prietenei are bmw-ul ala k i-a facut tatsu reducere 13% de la automobile bavaria....altfel avea un jaf de cielo.si pleoapele mattig tot de la tatsu ei le are.dar s-a vazut baiatul cu masina si gata a termin :blink: at-o cu ea

123636[/snapback]

 

ce n-as da sa am si eu o asa prietena...dupa ce imi ia masina....in 10 min ii si dau papucii.Care e problema.Bravo lui!Viata lui!

Link to comment
Share on other sites

poate nu v-a spus edy74 k datorita prietenei are bmw-ul ala k i-a facut tatsu reducere 13% de la automobile bavaria....altfel avea un jaf de cielo.si pleoapele mattig tot de la tatsu ei le are.dar s-a vazut baiatul cu masina si gata a termin :blink: at-o cu ea

123636[/snapback]

hahahahahahahahahahahahahahaha serios ? esti cumva noul prieten al fostei prietene alui edy74 ?

WTF ? Vezi ca deviezi de la subiect omule.El vrea sa isi recupereze userul nu sa ne spui tu cum a facut rost de BMW

Link to comment
Share on other sites

Guest IulianE
sa-i mai dea o sansa sa c? sa-si bata joc de ea?sau sa se mai pricopseasca cu niste pedale schnitzer ....pt astea a stiut s-o sune de 6 ori in aceeasi zi

123644[/snapback]

da tu cine esti ma de le stii pe toate?Oi fi tasu lu aia!?

Link to comment
Share on other sites

hahahahahahahahahahahahahahaha serios ? esti cumva noul prieten al fostei prietene alui edy74 ?

WTF ? Vezi ca deviezi de la subiect omule.El vrea sa isi recupereze userul nu sa ne spui tu cum a facut rost de BMW

123645[/snapback]

 

 

mashina e in leasing, eu muncesc si am un ap inchiriat, asa am trecut de la un 'jaf' de cielo la un bmw.........

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.