Jump to content

VAND 530I - E39


radusky

Recommended Posts

E39 - FABRICATIE 11.2000, INMATRICULATA 2001 (inmatriculata in Romania)

231 CP, DUBLU VANOS

NAVIGATIE + TV, TELEFON, COMENZI VOLAN, COMENZI VOCALE, SENZOR PLOAIE, SCAUNE SPORT ELECTRICE CU MEMORIE SI INCALZIRE, OGLINZI HELIOMATE (EXTERIOARE CU MEMORIE), FULL PIELE, VOLAN SPORT, XENON, DUBLU CLIMATRONIC CU VENTILATIE AUXILIARA, TRAPA ELECTRICA, PDC, DSC, OGLINDA DREAPTA CU ORIENTARE AUTOMATA PENTRU MARSARIER, CUTIE AUTOMATA STEPTRONIC, 10 AIRBAG-URI, jante M (+ CELE DE IARNA)...(in principiu tot in afara de ventilatie/masaj scaune, webasto si radar)

KM - 209.000

PRET: 6900 EURO! NEGOCIABIL!

 

Probleme pe care masina le are: instalatia audio, cand functioneaza, cand nu (in functie de umiditatea de afara, sensibila la socuri - se pare ca ar fi un contact pe care nu l-am dibuit pana acum - problema e relativ recenta); pixelare display la km si afisaj temperatura; PDC functioneaza cu probleme la frig afara.

 

o dau pentru un e60 550i/535d pe care vreau sa-l aduc de afara!

post-26919-1283880311_thumb.jpg

post-26919-1283880355_thumb.jpg

post-26919-1283880389_thumb.jpg

post-26919-1283880420_thumb.jpg

post-26919-1283880445_thumb.jpg

post-26919-1283880476_thumb.jpg

post-26919-1283880560_thumb.jpg

Edited by radusky
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
as dori sa intreb moderatorii daca este ok sa operez o marire de pret la masina (vine 01.01.2011 si la revedere cu sh de afara neinmatriculate). as dori sa merg in continuare pe 6600 negociabil

 

 

mai exact ce vrei sa zici prin chestia cu 01.01.2011 ? o sa se tripleze taxa,sau ?

Link to comment
Share on other sites

as dori sa intreb moderatorii daca este ok sa operez o marire de pret la masina (vine 01.01.2011 si la revedere cu sh de afara neinmatriculate). as dori sa merg in continuare pe 6600 negociabil

 

Buna asta, acum sigur ai s-o vinzi.

Link to comment
Share on other sites

nu cred ca au moderatorii vreun cuvant de spus, daca tu vrei sa cresti pretul masinii...e alegerea ta nu? :twoup:

 

foarte frumoasa masina asta, din pacate se vand foarte greu motoarele mari in Romania si aici vorbesc din experienta.

 

bafta!

Link to comment
Share on other sites

Alex, esti cam pe langa subiect. Pentru cultura ta generala, inca beneficiez de subventii la caldura, la fel ca si ceilalti cetateni...s-a declarat deja ca vor exista si iarna asta. :twoup:

 

Romanii sunt sceptici cand vine vorba de a cumpara o masina cu motor de 3000cmc, am avut si eu un 330 si stiu cati m-au sunat si s-au plans de motorul mare, de taxe, de consum, etc. Pentru unii sa platesti 23 milioane pe an la stat nu e de colo...mai ales ca ii platesti degeaba, fara a se reflecta asta in starea drumurilor sau in vreun km in plus de autostrada.

 

Personal, imi permit sa platesc banii astia si sunt convins ca sunt in situatia mea si multi alti colegi...dar ma intreb daca merita statul roman contributia asta din partea mea.

Link to comment
Share on other sites

Eh, stai linistit ca nu m-ai suparat...ma suparau astia daca taiau subventiile la caldura :twoup:

 

Nu e o suma uriasa impozitul la 3000cmc intr-adevar, iar motorul asta merita fiecare leu...mai ales pus pe o caroserie atat de frumoasa si eleganta, cu niste dotari mai mult decat decente. Pacat ca gandesc si spun asta doar aceia care au avut placerea sa conduca un 3000 diesel sau benzina :)

 

Probabil cand va aparea un cumparator hotarat, va negocia direct cu proprietarul si se vor intelege.

Link to comment
Share on other sites

Salut, frumoasa masina! spune-mi te rog, accepti variante cu alt tip de masina? Eu momentan am un opel astra bertone, 1.8 benzina 125cp 2001, super ingrijita si deosebita, daca esti interesat iti dau mai multe detalii. Daca nu spor la vanzare si te voi contacta cu o oferta cand am sa o vand pe a mea.
Link to comment
Share on other sites

Salut, frumoasa masina! spune-mi te rog, accepti variante cu alt tip de masina? Eu momentan am un opel astra bertone, 1.8 benzina 125cp 2001, super ingrijita si deosebita, daca esti interesat iti dau mai multe detalii. Daca nu spor la vanzare si te voi contacta cu o oferta cand am sa o vand pe a mea.

 

 

salut! masina este inmatriculata? daca da, atunci pot vorbi cu un amic care mi-a spus ca ma poate ajuta, in sensul ca ea el masina daca este interesat (se ocupa cu masini) si imi da mie banii. deci zi-mi la ce te-ai gandit!

Link to comment
Share on other sites

Salut, frumoasa masina! spune-mi te rog, accepti variante cu alt tip de masina? Eu momentan am un opel astra bertone, 1.8 benzina 125cp 2001, super ingrijita si deosebita, daca esti interesat iti dau mai multe detalii. Daca nu spor la vanzare si te voi contacta cu o oferta cand am sa o vand pe a mea.

 

 

salut! masina este inmatriculata? daca da, atunci pot vorbi cu un amic care mi-a spus ca ma poate ajuta, in sensul ca ea el masina daca este interesat (se ocupa cu masini) si imi da mie banii. deci zi-mi la ce te-ai gandit!

 

 

lasa te rog un nr de tel sa discutam ca sa nu umplem topicul.

Link to comment
Share on other sites

Salut, frumoasa masina! spune-mi te rog, accepti variante cu alt tip de masina? Eu momentan am un opel astra bertone, 1.8 benzina 125cp 2001, super ingrijita si deosebita, daca esti interesat iti dau mai multe detalii. Daca nu spor la vanzare si te voi contacta cu o oferta cand am sa o vand pe a mea.

 

 

salut! masina este inmatriculata? daca da, atunci pot vorbi cu un amic care mi-a spus ca ma poate ajuta, in sensul ca ea el masina daca este interesat (se ocupa cu masini) si imi da mie banii. deci zi-mi la ce te-ai gandit!

 

 

lasa te rog un nr de tel sa discutam ca sa nu umplem topicul.

 

0723610450 - sper ca nu am incalcat vreo regula cu tel

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.