Jump to content

Mi-au spart geamul - constanta


ghita_prodan

Recommended Posts

in aceasta seara m-am oprit pentru 1 ora sa mananc in constanta urmand sa merg mai departe si in acest timp bunii vostri concetateni si ai mei compatrioti mi-au si spart geamul mic de la usa spate dreapta bravo lor ! Rugamintea mea este de a ma indruma undeva la un service ieftin si bun chiar si din dezmembrari (poate ca acolo ii cel mai ieftin)pentru ilocuirea geamului am un bmw E 46 din 2000 cu multumire si respect de la cei din cluj pentru cei din constanta daca se poate si mai repede multumesc inca o data stau doar cateva zile Edited by ghita_prodan
Link to comment
Share on other sites

Mergi in Lumina la dezmembrari pentru geam ; poate iti asigura si montajul . Acolo gasesti la pretul corect , parerea mea ; restul de prin oras ...te cam jupoaie . In cazul in care mergi acolo vezi ca este pe directia : statiunea mamaia - navodari si la intrare in lumina inainte sa intri in localitate se face o intersectie in cruce : faci dreapta si al 2-lea drum la dreapta ( pe stanga trebuie sa ai pe unu cu tractoare , combine ) . T-i drumul acela si te duce drept in dezmembrari . Parcul este mare , ai de unde alege . O a doua ruta : constanta - carrfour - ovidiu - lumina si la iesire cu indicatiile de mai sus .

Multa bafta si imi pare rau pentru ce ai patit .

Edited by cris2dum
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.