Jump to content

Vand BMW 525i, E39 din 11/2001


50gem

Recommended Posts

De vanzare BMW 525i, model E39, an 11/2001, inmatriculat RO, rulaj 301.000km, ABS, ESP, AC, 4 geamuri electrice, oglinzi electrice incalzite, navi, tv 16:9, telefon, trapa de sticla, xenon, angel eyes, scaune sport, pilot automat, comenzi volan, geamuri fumurii rar, jante Al, eleron, faruri de ceata, inchidere centralizata, proprietar, foarte intretinut, pret neg 6.500 Euro; tel: 0744879809; id: bh50gem

post-4311-1284662811_thumb.jpg

post-4311-1284662923_thumb.jpg

post-4311-1284662938_thumb.jpg

post-4311-1284662951_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

accept si alte schimburi

 

referitor la kilometrii, motorul este super ok accept orice test, am facut luna trecuta itp-ul si cei de acolo au ramasa surpinsi de noxele foarte reduse (in acte este E3, dar noxele mi-au spus ei ca au iesit ca la un E4)

Link to comment
Share on other sites

accept si alte schimburi

 

referitor la kilometrii, motorul este super ok accept orice test, am facut luna trecuta itp-ul si cei de acolo au ramasa surpinsi de noxele foarte reduse (in acte este E3, dar noxele mi-au spus ei ca au iesit ca la un E4)

7. Sunt considerate UP-uri si actualizarile de stocuri, noi produse, sau postarea de poze in intervalul celor 7 zile. Din acest motiv, topicurile trebuie sa contina cat mai multe informatii inca de la deschiderea lor.

 

Baftã la vânzare!

 

Farurile le-ai schimbat tu?

Link to comment
Share on other sites

accept si alte schimburi

 

referitor la kilometrii, motorul este super ok accept orice test, am facut luna trecuta itp-ul si cei de acolo au ramasa surpinsi de noxele foarte reduse (in acte este E3, dar noxele mi-au spus ei ca au iesit ca la un E4)

7. Sunt considerate UP-uri si actualizarile de stocuri, noi produse, sau postarea de poze in intervalul celor 7 zile. Din acest motiv, topicurile trebuie sa contina cat mai multe informatii inca de la deschiderea lor.

 

Baftã la vânzare!

 

Farurile le-ai schimbat tu?

 

 

asa am cumparat-o (acum 3 ani)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 7 months later...

nu te inteleg, cum sa il dai la schimb pe A4? care e logica? :popcorn:

 

ce ti-a placut la A4, cu ce te-a convins. ai condus un A4, 1.9tdi ?

 

da...stii prea bine ca nu exista grad de comparatie, dar daca e pentru sotie, depinde daca sa obisnuit in e39 :console:

 

spor la vanzare, masina arata bine!

Edited by Munteanu
Link to comment
Share on other sites

nu te inteleg, cum sa il dai la schimb pe A4? care e logica? :popcorn:

 

ce ti-a placut la A4, cu ce te-a convins. ai condus un A4, 1.9tdi ?

 

 

 

am avut o slabiciune atunci pt A4, si m-am gandit ca o masina cu tractiune pe fata as avea curaj sa o dau iarna pe mana sotie :), acum i-am luat ceva mai mic oricum si nu mai e cazul...

in ultimul an nu am facut mai mult de 2,000 km cu masina si e pacat sa o tin in parcare...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.