Jump to content

[Vand] BMW 320 D


costyn

Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

UP !...autoturism foarte bine intretinut,toate actele originale,pret negociabil.

 

Buna eventual un scimb seria 1 e87 Vand sau schimb Bmw 120d, anul fabricatiei 2004, culoare black saphire, 90000 km, unic proprietar, stare foarte buna. Dotari: cutie steptronic, tapiserie piele gri, xenon, proiectoare ceata, senzor ploaie, senzori lumini, climatronic, incalzire webasto, parctronic spate, 8 airbaguri, pachet lumini interioare, mp3 player bmw profesional, scaune sport cu sustinere laterala posibilitate de umflere/dezumflere, suspensii sport, sistem de frane sport Zimmerman (discuri gaurite), pachet spoilere aerodinamic, eleron Rieger, pleoape Rieger, airbrush capota, stopuri fumurii originale bmw, sistem de evacuare sport complet inox cu 2 terminatii, jante aliaj 17” AEZ Excite Dark cu anvelope de vara, jante aliaj 16” originale BMW cu anvelope de iarna.

salut! pune si ceva poze...intentionez sa-mi iau ceva de genul...golf5...6...mai de...pensionar tanar !!!...ma mai gandesc si la un schimb...voi vedea !

 

Golf 5 .. 100000 km .. senzori ploaie , parcare, lumini, oglinzi electrice . in rest standart .....

putem discuta...da-mi mai multe date despre 5-ar pe privat sa-mi fac o idee...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

UP! Ultimul pret: 16.000 E.....masina intretinuta,consum mic,totul original,service numai rep.BMW,87.000 Km.-verificabi oricand...,

sub nici o forma nu o vand la pret de Logan...pentru ca face cat 3 Loganuri! /// VA DORESC SARBATORI FERICITE!

Link to comment
Share on other sites

Ba da , dar nu la pretul asta :twoup: Mai tre scazut.. iti zic ca un potential cumparator :) nu doar carcotas. asta daca masina e cum zici tu :)

 

Spune`mi si mie dc masina asta n`ar valora 16k euro discutabil si a ta "valoreaza" 11k euro??????

Nu mai vb de preturi ca daca face o comparatie intre masini,a ta ar merita mai putin de jumatate,din cat face masina asta!

Link to comment
Share on other sites

Ba da , dar nu la pretul asta :twoup: Mai tre scazut.. iti zic ca un potential cumparator :) nu doar carcotas. asta daca masina e cum zici tu :twoup:

 

Spune`mi si mie dc masina asta n`ar valora 16k euro discutabil si a ta "valoreaza" 11k euro??????

Nu mai vb de preturi ca daca face o comparatie intre masini,a ta ar merita mai putin de jumatate,din cat face masina asta!

 

 

Scuze , debia acum am vazut post-ul. Ai dreptate masina mea valoareaza poate mai putin decat jumate din cat cere el pe masina , insa el nu o sa ia niciodata 16k pe un E90 din 2004 :twoup: La banii astia sunt 2007 chiar si 2009 la 18k.

 

ma interesa masina dar la pretul asta e prea departe de realitate.

 

Ba da , dar nu la pretul asta :) Mai tre scazut.. iti zic ca un potential cumparator :twoup: nu doar carcotas. asta daca masina e cum zici tu :twoup:

 

Spune`mi si mie dc masina asta n`ar valora 16k euro discutabil si a ta "valoreaza" 11k euro??????

Nu mai vb de preturi ca daca face o comparatie intre masini,a ta ar merita mai putin de jumatate,din cat face masina asta!

 

 

Scuze , debia acum am vazut post-ul. Ai dreptate masina mea valoareaza poate mai putin decat jumate din cat cere el pe masina , insa el nu o sa ia niciodata 16k pe un E90 din 2004 :twoup: La banii astia sunt 2007 chiar si 2009 la 18k.

 

ma interesa masina dar la pretul asta e prea departe de realitate.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
UP ! cred ca-i ultima zbatere...3-arul meu e prea bun sa-l dau moca! pentru cei care vor o asemenea limuzina sa compare cu oferta mobile.de/germany...nu cu a samsarilor de pe autovit...Bafta la cumparare !

post-1739-1294753435_thumb.jpg

post-1739-1294753463_thumb.jpg

post-1739-1294753493_thumb.jpg

post-1739-1294753513_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

UP ! cred ca-i ultima zbatere...3-arul meu e prea bun sa-l dau moca! pentru cei care vor o asemenea limuzina sa compare cu oferta mobile.de/germany...nu cu a samsarilor de pe autovit...Bafta la cumparare !

 

intradevar are o gramada de optiuni .stiu ca s-ia mai luat un prieten exact la fel , numa ca nu avea pdc si inc in scaune dar avea trapa in plus si a dat 16000,an 2005. masina ta isi face banii sa stii, mai ales ca el are 150000 km si nu se stie daca s reali

Link to comment
Share on other sites

UP ! cred ca-i ultima zbatere...3-arul meu e prea bun sa-l dau moca! pentru cei care vor o asemenea limuzina sa compare cu oferta mobile.de/germany...nu cu a samsarilor de pe autovit...Bafta la cumparare !

 

Nu mai bine te duci tu sa-ti vinzi limuzina in Germania ?

Link to comment
Share on other sites

16k pe un E90 din 2004 , iar un E46 tot din 2004 e la jumate de pret :twoup: Nu ti se pare aiurea ?

 

Am mai discutat despre acest...´´aiurea´´...pretul unei masini nu se formeaza aici si apoi,probabil ca acel E46 de care vorbesti o fi tavalit rau de tot de-i la pret de Logan sh....te inteleg ca vrei o masina ieftina...dar nu te repezii la E90 cu 87 mii la bord...// prin mai am o escala in Timisoara,poate ai ocazia s-o vezi...sigur iti vei schimba atitudinea,si atunci , tot sigur vei da si o timisoreana...!!!

Link to comment
Share on other sites

Atunci de ce nu o vinzi in germania ? Numai acolo poti sa iei pretul asta pe ea .. fa-i o statistica pe autovit la E90 din 2004/2005 cu dotarile tale sa vezi unde bate pretul tau asta daca vrei sa vinzi masina in Romania , daca compari cu preturile din germania inseamna ca tre vanduta acolo ... :twoup:
Link to comment
Share on other sites

Atunci de ce nu o vinzi in germania ? Numai acolo poti sa iei pretul asta pe ea .. fa-i o statistica pe autovit la E90 din 2004/2005 cu dotarile tale sa vezi unde bate pretul tau asta daca vrei sa vinzi masina in Romania , daca compari cu preturile din germania inseamna ca tre vanduta acolo ... :twoup:
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Gugustiucilor, calma-ti-va cu remarcile referitoare la pret.

 

Intrati pe e90post si luati exemplu.

 

CAND CINEVA VINDE, CEILALTI NU COMPARA CU ALTE MODELE, ALTE MARCI, ALTI ANI, NU ISI DAU CU PAREREA DACA E SCUMP SAU NU. SE FAC REMARCI REFERITOARE LA ASPECT SI ATAT. E PROBLEMA FIECARUIA CU CAT O VINDE, SI NU ARE NEVOIE DE COMENTARII DE LA NISTE PIERZATORI DE VREME...

Edited by vidoq
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

 

465 THROUGH-LOAD SYSTEM - carlig ?!

8SY CORRECTION USED AUTOMOBILES

902 SPECIAL CHECK PRESS VEHICLES

909 ANALYSECONNECTOR

936 REQUEST BMW MOBILE PHONE ON DELIVERY

964 REQUEST NAVI DVD ON DELIVERY

991 PRE-SERIES MANAGEMENT

9AA EXTERNAL SKIN PROTECTION

Am extras din lista pusa de tine, niste optiuni care mi se par interesante si nu am mai vazut. Stii cumva ce sunt astea ?! M-ar interesa pentru cultura mea generala :).

Cred ca am avut dreptate cand te-am "certat" (tocmai cand ai postat anuntul) ca nu ai pus lista dotarilor optionale pentru ca este o masina foarte foarte dotata. A mea e foarte dotata dar aici pot zice 2xfoarte :). Ar trebui sa isi gaseasca un proprietar care stie aprecia asa ceva.

Edited by shimano
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.